خانه / چرم پوست شترمرغ / صادرات چرم پوست طبیعی شترمرغ به ترکیه
صادرات چرم شترمرغ
صادرات چرم پوست طبیعی شترمرغ به ترکیه

صادرات چرم پوست طبیعی شترمرغ به ترکیه

پوست چرم ایران آیا کیفیت خوبی دارد و می توان صادرات نمود؟ میزان واردات ترکیه در صنعت چرم طبیعی خام از کشور های مختلف چقدر است؟ چگونه چرم شترمرغ را می توان صادر کرد؟

میزان تولید برخی از محصولات در هر کشور بالا است و آن محصول نیز ممکن است بعنوان یک کالا صادراتی محسوب گردد و معمولا محصول مورد صادرات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

زیرا در چنین محصولاتی تخصص کامل و پیدا کرده اند و حتی نیز برای راحتی کار تولید خود تکنولوژی جدیدی را طراحی می نمایند.

در حال حاضر کشور ایران در صنعت پوست خام و چرم حیوانات جزء کشور های برتر به حساب می آید و هر ساله نیز معمولا بر تولید آن افزوده و مازاد بر نیار داخل می باشد، که این امر سبب گشته تا ایران این کالا را به دیگر کشورها همچون ترکیه، ارمنستان، دبی، قطر، ترکمنستان و چندین کشور دیگر صادرات داشته باشد.

صادرات پوست و چرم شترمرغ

چند سالی است در ایران پرورش انواع دام بخصوص شترمرغ، گاو و گوسفند رونق یسیار خوبی پیدا کرده است و تقریبا به شکل صنعتی در آمده است و این امر موجب افزایش تولید پوست چرم خام باکیفیت شده و پس از آن نحوه دباغی در کارخانه تاثیر بسزایی بر کیفیت چرم خروجی دارد، البته کارخانه های ایران امروز توان بالایی در تولید چرم پیدا کرده اند و همچنین دستگاه و تجهیزات آنان تقریبا بروز گشته اند.

همین مسائل ساده باعث رونق بسیار صادرات چرم به ترکیه شده و این کشور بعنوان یکی اصلی ترین مشتری های چرم بویژه چرم شترمرغ ایران می باشد.

تمام چرم های مورد صادرات از ایران به ترکیه کاملا طبیعی است و ترکیه نیز از چرم های برای تولیدات محصولات چرمی مانند کیف، کفش و پالتو استفاده می نمایند، چرا که همه ی ما به خوبی میدانیم، یکی از کشورهای اصلی در زمینه تولید پوشاک که کیفیت بسیار بالایی دارد، ترکیه می باشد، زیرا تجربه و تخصص زیادی در این صنعت دارند.

صادرات چرم شترمرغ

همه ی اقشار جامعه دوست دارند از محصولات طبیعی استفاده نمایند که محصولات چرمی نیز در این دسته قرار می گردد، اما دلیل این چیست که اکثر ترجیح می دهند محصول های طبیعی استفاده کننند؟ البته این سوال بسیار ساده و ابتدایی است چون اکثر افراد دلیل آن را میدانند و آن برای سلامتی هر فردی است، اما قصد ما فقط یاد آوری بود، چرم طبیعی نزدیکی و سازگاری بهتری با پوست انسان دارد و همین امر باعث شده تا فروش بالایی در کشور های مختلف جهان داشته باشد.

چرم طبیعی در بعضی از کشور های جهان کمتر پیدا می شود و این به خاطر نبود کارخانه تولید چرم می باشد البته دلیل آن نداشتن پوست خام حیواناتی مانند شترمرغ است زیرا نمی توانند پرورش دهند، پرورش و تولید شترمرغ فقط در چند کشور جهان صورت می گیرد و در حال حاضر کشور ایران یکی از اصلی ترین آن محسوب می شود. صادرات چرم طبیعی شترمرغ ایران به ترکیه بسیار بالا بوده و هر ساله نیز در حال افزایش است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید پوست شترمرغ | شرکت واردات و صادرات انواع چرم

خرید پوست شتر مرغ طرفداران زیادی دارد زیرا چوست شتر مرغ دارای کیفیت بالا و طراحی منحصر به فردی می باشد. در واقع طرح های روی پوست شتر مرغ بسیار زیبا و خاص بوده و با توجه به انکه از چوست شتر مرغ در محصولات زیادی استفاده می گردد در صورت استفاده از آن ها ظاهر فرد منحصر به فرد و ویژه و بسیار شیک خواهد بود . در ضمن محصولات خریداری شده از جنس چوشت شتر مرغ دارای مقاومت و کیفیت بالایی هستند و بنابراین تا مدتها آن ها را خواهید داشت. فقط باید در موقع خرید آن ها دقت شود که محصول خریداری شده اصل باشد و پس از خرید نیز باید به خوبی از آن مواظبت شود تا خراب نشود و غیر قابل استفاده نگردد.

دیدگاهتان را بنویسید