خانه / چرم / صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه
صادرات چرم و محصولات
صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

صادرات چرم و محصولات چرمی به کشور زیادی انجام می شود اما نسبت تولید کمتر است، البته خرید و فروش چرم متعادل هست، روسیه، ترکیه و اروپا یکی از طرفداران اصلی اند.

صادرات چرم و محصولات چرمی
صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

چرم و محصولات چرمی از محبوبت ترین محصولاتی محسوب می شوند که صادرات مرغب ترین نوع از آن ها به سایر نقاط امکان پذیر شده است.

محصولات چرمی از تنوع بالایی برخوردار هستند که از جمله آن ها میتوان به کیف، کفش، کمربند و لباس اشاره نمود. چرم و سایر محصولات آن با رنگ های زیبایی در تولیدی های سراسر کشور تولید می شود و به روسیه ارسال می گردد و از قیمت نسبتا بالایی نیز برخوردار می باشد.

صادرات چرم و محصولات چرمی

صادرات چرم و محصولات چرمی
صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

چرم جنسی است که محصولات تولید شده با بهره گیری از آن از سال های بسیار دور تا به امروز مورد استفاده قرار می گرفته است. محصولات چرمی از حیث کیفیت و مقاومت بالایی که دارا هستند، این امکان را فراهم می آورند تا بتوان از آن ها در مدت زمان طولانی استفاده کرد.

محصولات چرمی با قیمت های مختلفی به بازار عرضه شده است که همین امر موجب شده تا تمام افراد بتوانند این محصول را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

محصولات چرمی ایران

صادرات چرم و محصولات چرمی
صادرات چرم و محصولات چرمی به روسیه

چرم ایرانی از باکیفیت ترین و مقاومترین نوع چرم محسوب می شود که سالانه با قیمت بسیار مناسبی به سایر نقاط جهان صادر می شود.

محصولات چرمی ایرانی برای تمام افراد با سلیقه ها و نیازهای مختلف تولید شده که در نتیجه موجب شده تا بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد. این محصولات به گونه ای تولید شده اند که در فصول مختلف در محصولاتی متنوع متناسب با آن فصل نیز قابل استفاده هستند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید