خانه / صادرات چرم / صادرات چرم طبیعی شترمرغ
چرم طبیعی شترمرغ
صادرات چرم طبیعی شترمرغ

صادرات چرم طبیعی شترمرغ

چرم طبیعی شترمرغ در کشور ایران با مقیاس قابل ملاحظه ای تولید می شود که به سبب همین امر صادرات این محصول با رشد بالایی همراه شده است.

چرم طبیعی شترمرغ

از گونه چرم های بسیار محبوب و پر فروشی که استفاده از در سال های اخیر با رشد قابل ملاحظه ای همراه بوده است، می توان چرم طبیعی شترمرغ اشاره کرد.

با صادرات چرم شترمرغ می توان سود قابل ملاحظه ای را به دست آورد و همین امر موجب شده تا بسیاری از افراد به پرورش این پرنده در نقاط مختلف روی آورند.

چرم شترمرغ از گونه چرم های بسیار مرغوبی است که دارای کیفیت بسیار بالایی می باشد.

مصارف چرم طبیعی شترمرغ

با استفاده از چرم شترمرغ می توان محصولات مختلفی تولید کرد که از جمله آن ها می توان کیف، کفش، کمربند و انواع لباس اشاره نمود.

تنوع در محصولاتی که با استفاده از چرم شترمرغ می توان تولید کرد، بسیار بالاست و همین امر موجب شده تا این محصولات به بهترین نحو پاسخگوی نیاز تمام افراد باشد.

نوع اصلی این محصولات با قیمت بسیار مناسبی به صورت مستقیم در دسترس قرار گرفته است.

چرم طبیعی شترمرغ

قیمت چرم طبیعی شترمرغ

در میان چرم های همچون شتر، گوسفند، گاو و بز چرم شترمرغ از قیمت بالاتری برخوردار است زیرا دارای ویژگی های بسیار خاص و منحصر به فردی می باشد.

چرم طبیعی شترمرغ از جمله چرم های بسیار لوکسی محسوب می شود که آن را می توان هم ردیف چرم های بسیار گران قیمتی همچون کروکدیل و مار قرار داد.

می توان اشاره نمود که چرم شترمرغ نسبت به سایر چرم های موجود از ظاهر بسیار خاص تری برخوردار می باشد که این بر محبوبیت این چرم زیبا به میزان قابل توجهی افزوده است.

چرم طبیعی شترمرغ

صادرات چرم طبیعی

همه ی ما به خوبی میدانیم که چرم طبیعی با بدن و پوست انسان سازگاری بهتری دارد و این نکته را کشور های اروپایی براحتی فهمیده و آن را درک کرده اند.

چرم طبیعی ایران در جهان بعنوان بهترین ها در جهان شناخته شده است و بسیاری از تاجران اقدام به صادرات چرم ایرانی می کنند و هر روزه نیز طرفداران زیادی پیدا می نماید.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید