خانه / چرم / چرم ایران / صادرات چرم طبیعی ایران به ترکیه
صادرات چرم طبیعی ایران
صادرات چرم طبیعی ایران به ترکیه

صادرات چرم طبیعی ایران به ترکیه

صادرات چرم طبیعی ایران به ترکیه چند سالی است که از میزان بالایی برخوردار است و سود زیادی را حاصل کشور ما نموده است که مثال زدنی است.

صادرات چرم طبیعی ایران
صادرات چرم طبیعی ایران به ترکیه

صادرات چرم طبیعی ایران به ترکیه در سال های اخیر رونق و رشد بسیاری یافته است و تولید کنندگان آن از تقاضای زیادی برای تولید آن رو به رو شده اند و روز به روز تولید آن را در کشور افزایش داده اند تا بتوانند به نیاز بازار داخل و نیز تقاضای بازار ترکیه پاسخ گو باشند و به انجام قرداد ها پایبند گردند.

صادرات چرم طبیعی ایران

صادرات چرم طبیعی ایران
صادرات چرم طبیعی ایران به ترکیه

صادرات چرم طبیعی ایران به کشور های مختلفی در حال جریان است و این محصول، تا حد زیادی اقتصاد کشور ما را به حرکت و پویایی واداشته است و سبب گردیده است تا ارز بسیاری را به داخل کشور وارد کنیم.

تولید کنندگان چرم ایرانی، با تولید برترین انواع چرم ایرانی در کشور به صادرات ملی در زمینه محصولات چرمی و چرم کمک شایانی نموده اند و باعث شده اند تا به میزان زیادی از بازار چرم مورد نیاز را در کشور های خارجی اشباع کنند.

صادرات چرم به ترکیه

صادرات چرم طبیعی ایران
صادرات چرم طبیعی ایران به ترکیه

کشور ترکیه از جمله کشور هایی است که صادرات چرم بدان به طور جدی در حال انجام است و از میزان بالایی در این صادرات برخودار است.

تاجران با خرید عمده چرم ایرانی آن را به کشور ترکیه برای فروش در بازار های آن را منتقل می کنند و سبب افزایش ورود ارز به کشور و تقاضا های بسیار زیاد داخلی برای این محصول جهانی با شهرت زیاد را به وجود می آورد.

چرم ایرانی در انواع مختلف خود به کشور ترکیه صادر می شود و با وجود داشتن قیمت مناسب، این تجارت بسیار مقرون به صرفه و مناسب و البته سود آور است که هر سرمایه داری به سرمایه گذاری در آن تشویق و ترغیب می کند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

مرکز فروش چرم شترمرغ

مرکز فروش چرم شترمرغ در ایران

مرکز فروش چرم شترمرغ در بعضی از نقاط ایران در حال فعالیت هستند زیرا چرم …

دیدگاهتان را بنویسید