خانه / چرم / چرم ایران / صادرات چرم شترمرغ ایران به روسیه
صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به روسیه

صادرات چرم شترمرغ ایران به روسیه

صادرات چرم شترمرغ ایران در چند سال اخیر تا حدودی افزایش داشته است، یکی از دلایل آن فروش چرم شترمرغ به کشور روسیه می باشد.

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به روسیه

محصولات صنعتی ایران از جمله چرم شترمرغ، همواره از سوی تاجران روسیه، خواهان زیادی داشته و این مهم، راه را برای صادرات محصولات کشور هموار کرده است اما اکنون چرم شترمرغ ایران، تنها تاجران روسیه را جهت خرید آن، مشتاق تر ننموده است بلکه شیفتگان زیادی را از سرتاسر جهان برای خود به ارمغان آورده است.

این چرم خاص با ویژگی های منحصر به فردی که دارد، نسبت به چرم های گاوی و گوسفندی بسیار بهتر است. از سویی دیگر رقابتی بودن تولید چرم شترمرغ در ایران و نیز معدود بودن تولید کنندگان و صنعت گران این زمینه، کیفیت این نوع چرم پر کاربرد را در کشور تا حد بسیار زیادی بالا برده است و آن را از نمونه خارجی، برتر نموده است.

صادرات چرم شترمرغ ایران

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به روسیه

پرورش شترمرغ در ایران،‌ از جمله کسب و کارهای سودآور و تازه ای است که از آن می توان محصولاتی متنوع همانند چرم، تخم و غیره بدست آورد. چرم شترمرغ از مهمترین فرآورده های حاصله از شترمرغ است که قیمت زیادی دارد و از بهترین انواع چرم است.

حال با پیشرفت این صنعت، صادرات چرم شترمرغ ایران به شکل باورنکردنی توسعه زیادی در جهان پیدا کرده است و باعث شده کشور هایی مثل روسیه، ترکیه اقدام به صادرات و ورادات چرم باکیفیت شترمرغ نمایند.

صادرات چرم شترمرغ به روسیه

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به روسیه

تچار کشور روسیه با بازدید از صنایع پرورش شترمرغ و مشاهده کیفیت چرم آن، زمینه صادرات این طلای حیوانی را به کشور خود فراهم نمودند.

با توجه به مطلوب بودن کیفیت چرم شترمرغ ایرانی که شاید بهترین چرم شترمرغ است،‌ استفاده از آن جهت تولید کمربند و کفش بسیار زیاد و گسترده است و ظاهر آن نیز، به افزایش محبوبیت این محصول دامن می زند.

صادرات این محصول به روسیه سبب سودآوری و درآمد بالا برای صاحبان این صنعت و نیز افزایش ورود ارز به کشور می شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

سایت صادرات چرم شترمرغ

سایت صادرات چرم شترمرغ طبیعی خام

سایت صادرات چرم شترمرغ طبیعی خام تحت مرکز اصلی تولید چرم شترمرغ ایرانی مشغول به …

دیدگاهتان را بنویسید