جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
خانه / صادرات چرم / صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ ایران پس از چندین سال رکورد، در حال رونق پیدا کردن است و در این میان بیشترین صادرات به کشور ترکیه انجام می شود.

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

چرم شترمرغ ایران در پی رونق پرورش شترمرغ، یکی از محصولات متداول کشور شده است و به کشور های مختلفی صادرات آن در جریان است که کشور ترکیه نیز از جمله آنها می باشد.

کشور ترکیه به عنوان یکی از کشورهای فعال در زمینه تولید پوشاک، به دنبال کیفیتی برتر از این چرم است که گویا آن را در چرم شترمرغ ایرانی یافته است.

صادرات چرم ایران

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ ایران به کشورهای مختلفی وجود دارد که از جمله آنها ترکیه، روسیه و کشورهای اروپایی هستند که خواهان دریافت برترین نوع چرم طبیعی شترمرغ می باشند.

کشور ایران نیز با تولید چرمی با کیفیتی مثال زدنی و دوام و کارایی استثنایی توانسته است نظر این کشور ها را به سوی خود جلب نماید و این صنعت را گسترش و رونق ببخشد.

رونق این صنعت سبب افزایش صادرات محصولات چرمی از جمله چرم شترمرغ ایران به کشورهای دیگر گردیده است که این خود باعث افزایش واردات ارز به کشور و کمک به اقتصاد ملی شده است.

صادرات چرم شترمرغ ایران

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

چرم شترمرغ ایران با وجود نوظهور بودن صنعت آن، در مدت کوتاهی توانسته است جای خود را در زمره برترین محصولات ایرانی پیدا کند و بازاری مناسب را برای تولید کنندگان و فروشندگان آن ایجاد نماید.

این چرم مرغوب، برای کاربردهای مختلفی تولید می گردد که گستره ای بالا دارند.

از این چرم خاص برای تولید کیف و کفش و کمربند می توان استفاده نمود و از آن جا که کشور ترکیه در زمینه تولید این نوع محصولات، بسیار فعال می باشد لذا در پی تأمین چرم شترمرغی با کیفیت برتر به ایران و محصولات آن رجوع کرده است.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چرم شترمرغ طبیعی

سایت مرکزی فروش چرم شترمرغ طبیعی

نظراتی که در پی فروش چرم شترمرغ مطرح شده است، نشان می دهد که کیفیت …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام