خانه / چرم / صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه
صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ ایران پس از چندین سال رکورد، در حال رونق پیدا کردن است و در این میان بیشترین صادرات به کشور ترکیه انجام می شود.

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

چرم شترمرغ ایران در پی رونق پرورش شترمرغ، یکی از محصولات متداول کشور شده است و به کشور های مختلفی صادرات آن در جریان است که کشور ترکیه نیز از جمله آنها می باشد.

کشور ترکیه به عنوان یکی از کشورهای فعال در زمینه تولید پوشاک، به دنبال کیفیتی برتر از این چرم است که گویا آن را در چرم شترمرغ ایرانی یافته است.

صادرات چرم ایران

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

صادرات چرم شترمرغ ایران به کشورهای مختلفی وجود دارد که از جمله آنها ترکیه، روسیه و کشورهای اروپایی هستند که خواهان دریافت برترین نوع چرم طبیعی شترمرغ می باشند.

کشور ایران نیز با تولید چرمی با کیفیتی مثال زدنی و دوام و کارایی استثنایی توانسته است نظر این کشور ها را به سوی خود جلب نماید و این صنعت را گسترش و رونق ببخشد.

رونق این صنعت سبب افزایش صادرات محصولات چرمی از جمله چرم شترمرغ ایران به کشورهای دیگر گردیده است که این خود باعث افزایش واردات ارز به کشور و کمک به اقتصاد ملی شده است.

صادرات چرم شترمرغ ایران

صادرات چرم شترمرغ ایران
صادرات چرم شترمرغ ایران به ترکیه

چرم شترمرغ ایران با وجود نوظهور بودن صنعت آن، در مدت کوتاهی توانسته است جای خود را در زمره برترین محصولات ایرانی پیدا کند و بازاری مناسب را برای تولید کنندگان و فروشندگان آن ایجاد نماید.

این چرم مرغوب، برای کاربردهای مختلفی تولید می گردد که گستره ای بالا دارند.

از این چرم خاص برای تولید کیف و کفش و کمربند می توان استفاده نمود و از آن جا که کشور ترکیه در زمینه تولید این نوع محصولات، بسیار فعال می باشد لذا در پی تأمین چرم شترمرغی با کیفیت برتر به ایران و محصولات آن رجوع کرده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

قیمت پوست شتر مرغ | تولید و عرضه چرم در کشور

قیمت پوست شتر مرغ بسار بالا می باشد زیرا محصولات ساخته شده با شتر مرغ کیفیت بالایی دارند و جزو محصولات لوکس محسوب می گردند. از این رو طرفداران زیادی را جذب خود نموده اند.این محصولات در ایران و در خارج از ایران پر طرفدار می باشند و به همین علت چرم شتر مرغ به خارج از ایران نیز به صورت خام صادر می گیردد. چرم شتر مرغ کیفیت بسیار بالا و خوبی دارد و طرح های زیبایی داخل آن می باشد. به همین علت افراد زیادی تمایل دارند حداقل یکی از محصولات چرم شتر مرغ را داشته باشند. 

دیدگاهتان را بنویسید