خانه / چرم / صادرات پوست چرم ورامین
صادرات پوست چرم
صادرات پوست چرم ورامین

صادرات پوست چرم ورامین

صادرات پوست چرم ورامین از جمله صادرات های فعال کشور در زمینه چرم طبیعی است که دارای رونق بسیار زیادی بوده، بیشترین فروش صادراتی نیز مربوط به چرم کراست هست.

صادرات پوست چرم
صادرات پوست چرم ورامین

صادرات پوست چرم ورامین به عنوان یکی از برترین موارد چرم در کشور در دسته چرم و محصولات چرمی، همواره از پویایی و فعالیت بسیاری برخوردار بوده است و این محصول ایرانی راه را برای دیگر محصولات ایرانی به بازار های خارجی باز نموده است تا بتوان از این طریق به اشتغال زایی بیشتر و درآمد و سودآوری اندیشید و آن را محقق نمود تا اقتصادی پویا تر رقم بخورد.

پوست چرم ورامین

صادرات پوست چرم
صادرات پوست چرم ورامین

چرم ورامین تهران یکی از بهترین انواع چرم کشور است که در تولیدی انبوه جهت صادرات و مصرف داخلی کشور تولید و عرضه می گردد و همواره در صدر محصولات چرمی صادراتی کشور قرار می گیرد.

این نوع از چرم با داشتن کیفیت و دوام و کارایی بی نظیری که دارا می باشد، همگان را به سوی خود جذب نموده است و این به خاطر قیمت مناسب آن نیز می باشد.

صادرات پوست چرم

صادرات پوست چرم
صادرات پوست چرم ورامین

صادرات پوست چرم در زمره بهترین و پر رونق ترین صادرات های محصولات طبیعی کشور است. از برترین انواع چرم تولیدی در کشور از این خطه است که به میزان زیاد و نرخ بالا به کشور های مختلف جهان عرضه و صادر می گردد و خواهان و تقاضای آن بیش از حد تصور می باشد.

صادرات چرم ورامین در زمینه چرم های دامی طبیعی در مورد چرم شترمرغ به اوج خودش می رسد و این نوع چرم از این ناحیه را برترین نوع چرم شترمرغ می گرداند که در سطح بازار های خارجی و داخلی می توان یافت.

چرم شترمرغ ورامین با قیمت و مناسب و کیفیتی تضمین وارد بازار های چرم جهانی می گردد از صادرات آن رونق بسیاری دارا می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید