جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
خانه / صادرات پوست / صادرات پوست و چرم خام

صادرات پوست و چرم خام

پوست و چرم خام از جمله جنس های می باشند که با استفاده از آن ها می توان محصولات بسیار مختلفی تولید کرد و همین امر موجب شده صادرات آن ها با رشد قابل توجهی همراه گردد.

پوست و چرم خام

با صادرات پوست و چرم خام می توان سود قابل ملاحظه ای را به دست آورد و همین امر موجب شده تا بسیار از تجار به صادرات این محصول روی آورند.

چرم از جنس های محسوب می شود که از زمان های گذشته تا به امروز بسیار مورد استفاده قرار می گرفته است و همین امر موجب شده تا امروزه آن را در رنگ های و طرح های بسیار مختلف و زیبایی تولید کنند تا متناسب با تمام سلیقه ها و نیازهای مختلف باشد.این محصول از کیفیت و مقاومت بسیار بالایی نیر برخوردار است.

تولید لباس با پوست و چرم خام

استفاده از پوست و چرم خام به منظور تولید لباس سبب می گردد تا تمام افراد بتوانند از محصولی باکیفیت و زیبا استفاده کنند.

به سبب زیبایی و ظرافتی که چرم از آن برخوردار است، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان با بهره گیری از آن لباس های تولید کرد که متناسب با تمام گروه های سنی می باشد.

از جمله لباس های چرمی می توان به کت، پالتو و شلوار اشاره نمود که دارای طرح و مدل های بسیار متنوعی هستند.

قیمت پوست و چرم خام

پوست و چرم خام طبیعی از جمله محصولاتی است که در ایران در مقیاس قابل توجهی تولید می شود که همین امر موجب شده تا این محصول دارای قیمت مناسبی نیز باشد.

قیمت مناسب و کیفیت بالای چرم و پوست خام تولید شده در ایران سبب شده تا این محصول مورد توجه بسیاری از کشورهای اروپایی نیز قرار گیرد.

چرم ایرانی به لحاظ کیفیت مورد تایید بسیاری از تولیدکنندگان محصولات چرمی و تجار اروپا بوده هست و هم اکنون نیز سفارش هایی به جهت صادرات پوست و چرم خام گرفته می شود.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت انواع چرم

قیمت انواع چرم مخصوص صادرات

قیمت انواع چرم مخصوص صادرات را باید از چه منابعی جویا شد؟ چرا تنها بعضی …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام