خانه / پوست شترمرغ / صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،استفاده از تخم شترمرغ،صادرات پوست شترمرغ جهت دستیابی به چرم آن و استفاده های دیگر که نشان می دهد این حیوان بسیار مفید است.امروزه چرم شترمرغ جزو گرانترین چرم های موجود در بازار است دلیلش هم این است که چرم شترمرغ جزو با دوام ترین نوع چرم ها موجود در بازار است و از زیابی خاصی برخوردار است.چرم شترمرغ در رده محصولات لوکس قرار دارد و هرکسی قادر به خرید این نوع محصولات نیست،محصولاتیکه از این نوع چرم تولید میشوند میتوان به دستبند،کیف،کفش،بوت،پالتو،کاپشن و هرنوع محصول چرمی ایجاد کرد.

هر یک از چرم هایی که توسط کارخانه ها و دباغی ها به تولید می رسد کیفیت و زیبایی خاص خود را دارد و هر تولید کننده بسته به نوع نیاز چرم خاصی را به جهت خرید و سفارش مدنظر خود قرار داده و انتخاب می نماید به همین جهت اکثر کارخانه های ایران سعی بر این دارند انواع چرم ها را در کارخانه ی خود با بهترین کیفیت ممکن به تولید رسانند تا اطمینان خاطر را به لحاظ کیفی به خریداران یا تولیدکنندگان القاء نمایند.چرم شترمرغ یکی از بهترین چرم های موجود در بین سایر چرم ها است و از کیفیت بسیتر بالا و قیمت مناسبی برخوردار است.

یکی از ملاک های اصلی برای صادرات انواع پوست چرم شترمرغ، بالا بودن کیفیت آنها می باشد زیرا اگر یک چرم از کیفیت های لازم برخوردار نباشد بی شک ارزش داشتن صادرات را نسبت به هزینه هایی که برای صادرات آن شکل می گیرد را ندارد. به همین خاطر سعی شده تا فقط چرم های درجه یک شترمرغ، گوسفند و گاوی برای صادرات آماده گردد تا صرفه اقتصادی بسیار خوبی داشته باشد.اگر چرم دارای کیفیت مناسبی باشد صادرات آن میتواند به اقتصاد کشور منفعت برساندو چرخه اقتصادی را راه بی اندارد و از تولید کتتده آن حمایت کند.

میزان صادرات چرم پوست ایران صنعت چرم ایران روز به روز در حال پیشرفت های چشمگیری هست و این باعث شده تا صادرات چرم طبیعی همچون شترمرغ، گوسفندی و گاوی افزایش بسیار خوبی داشته باشد. از همین رو با نگاه کردن به بهبود کیفیت چرم های صادراتی نسبت به چندین سال قبل می توان براحتی به این مسئل پی برد.

آمار فروش و صادرات چندین ساله چرم ایران نشان می دهد که رضایت مشتریان خارجی از کیفیت چرم و قیمت به نحوه مطلوبی افزایش می دهد، کافی است تا میزان صادرات را به طور دقیق نسبت به سال های قبل با هم مقایسیه کنید اینگونه بطور دقیق دیده می شود و هم می توان بازار های صادراتی چرم پوست بیشتر فعالیت نمود.نکته قابل توجه اینجا است که تنها ۱۰ درصد از چرم تولیدی در داخل کشور استفاده میشود و ۹۰ درصد چرم خام به کشور های خارجی صادر میشود تا ار آنها برای تولید البسه استفاده کندند و درآمد ۹۰۰میلیون دلاری نصیب کشور شود.کشور هایی که خواهان و وارد کننده چرم ایرن هستند میشود به عمان،ترکیه،اروپا،عراق،جمهوری اذربایجان و روسیه هستند.

بیشتر خریداران علاقه دارند تا از میزان صادرات چرم ایران به دیگر کشور ها با خبر شوند اما معمولا فقط صادرکنندگان از آمار صادرات چرم به دنیا با خبر هستند، ولی ما می خواهیم در اینجا از آمار صادرات ایران به یکی از کشور های دنیا را بگوییم که بسیار چشمگیر است، ایران به این کشور در سال ۹۳ حدود ۱۰۰۰٫۰۰۰ دلار و در سال ۹۴ حدود ۵٫۵۰۰٫۰۰۰ دلار صادرات داشته است، که ما فکر می کنیم تنها یک دلیل هست که باعث افزایش مبادلات تجاری شده باشد و آن هم بهبود کیفیت چرم پوست حیوانات می باشد.

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

بازار صادرات چرم شترمرغ

یکی از گسترده ترین و بزرگترین بازار های دنیا مربوط به صنعت چرم است، زیرا از زمان انسان های نخستین چرم پوست مورد استفاده افراد قرار می گشته است و تاکنون که بشر پیشرفت های زیادی داشته، مورد استفاده قرار می گیرد. بهترین بازار هایی که برای صادرات چرم مورد بحث تولیدکنندگان قرار می گیرند، بطور معمولا کشور های پیشرو در صنعت پوشاک هستند چرا که تولیدکنندگان علاقه زیادی به چرم برای تولید محصولات خود دارند.کشور هایی نظیر ترکیه و ایتالیا که بازار البسه خوبی دارند با استقبال از چرم ایرانی آنها را وارد کشور خود میکنند.

امروزه چرم های زیادی را می توان از حیوانات در بازار های دنیا دید، مثل شترمرغ، گوسفند، گاو، مار، شتر، ماهی، کروکدیل و انواع دیگر که هر کدام مصارف خاصی دارند، یکی از بهترین چرم ها که چند دهه ای است در بازار صادرات خوبی داشته، چرم شترمرغ می باشد، چرم شترمرغ از زمان عرضه در بازار جهانی، خریداران زیادی را به دنبال خود کشانده، در حال حاضر کشور ایران یکی از اصلی ترین تولیدکننده های چرم شترمرغ در بازار جهانی بشمار می رود زیرا ایران یک هشتم تولید جهانی شترمرغ را به خود اختصاص داده است.در حال حاظر چرم شترمرغ نسبت به چرم گاو از موقعیت بالاتری برخوردار است زیرا چرم شترمرغ از تراکم بیشتری برخوردار است و بازدهی بیشتری دارد.از دیگر مزایای چرم شترمرغ نقاط برجسته بر روی آن است که زیبایی خاصی را برای آن به ارمغان آورده است که دلیلش هم وجود غدد رشد پر در سطح بدن شترمرغ است.

صادرات پوست شترمرغ به خاورمیانه

صادرات پوست شترمرغ به خاورمیانهچرم شترمرغ از محبوبیت بالایی در منطقه خاورمیانه برخوردار است و کشور های حاشیه خلیج فارس آن را به دلیل لوکس بودن و زیبایی خاصی خاصی که دارد جزو سبد خرید خود قرار میدهند.

چرم شترمرغ از چرم های طبیعی و محبوب در منطقه است که دباغی آن جدیدا با دستگاه های فوق پیشرفته انجام میشود و از بازار قوی برخوردار است. مشخصات پوست خوب شترمرغ میتوان به توجه به پوست او در هنگام پرورش اشاره کرد و اگر پوست او عاری از زخم و غیره باشد و دارای پوست سالمی باشد میتواند با موفقیت کامل راهی بازار پوست شتر مرغ شود. نوع صادرات چرم ایرانی به کشور های خاور میانه ایی بیشتر به صورت تجارت آنلاین میباشد دلیل اینکه چرم ایرانی از چنان مقبولیتی نزد کشور های خاور میانه ایی دارد که نیاز به کنترل کیفیت کالا نمیبینند و به صورت آنلاین با ایران مبادله میکنند.

توزیع و پخش انواع پوست شترمرغ

توزیع و پخش انواع پوست شترمرغبرای دستیابی به انواع پوست در بازار میتوانیید به مراکز پرورش شتر مرغ مراجعه کنید تا خود نیز از کیفیت نوع پرورش شتر مرغ دیدن کنید و در صورت رضایت از مراحل پرورش پوست خود را خریداری کرده و هر نوع محصولی که خواستید به کارگاه ها و کارخانه های تولید محصولات چرمی ارائه دهید تا محصول مورد نظر را به شما تحویل دهند که البته این کار هزینه بسیاری را برای شما ایجاد میکند.

لیست قیمت روز پوست شترمرغ

لیست قیمت روز پوست شترمرغقیمت پوست و چرم شترمرغ بستگی به نوع پرورش آن،نداشتن ناراحتی پوستی توسط شترمرغ دارد که باعث کاهش یا افزایش قیمت پوست میشود.خرید پوست شتر مرغ میتواند کاملا به صرفه تر باشد زیرا عمل فرآوری بر روی آن انجام نشده و میتوان با قیمت بسیار پایین تر آن را تهیه و تبدیل یه چرم کرد.

عرضه پوست شترمرغ با مناسب ترین قیمت

عرضه پوست شترمرغ با مناسب ترین قیمتبرای داشتن قیمت پوست شتر مرغ و خرید آن میتوانید با مراجعه به سایت و تماس با ما از بهترین قیمت برخوردار شوید و با کیفیت مثال زدنی خریدی بسیار به صرفه داشته باشید.

از شترمرغ هایی با ابعاد بزرگ تر برای تولید محصولات کوچک تر استفاده میکنند مانند دستبند های کوچک یا کیف پول که ارزش مادی آنها بیشتر شود.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید