جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
خانه / صادرات چرم / صادرات محصولات چرم طبیعی ایران

صادرات محصولات چرم طبیعی ایران

صادرات محصولات چرم طبیعی از ایران به کشور های مختلف جهان همچون ایتالیا، تایلند، نروژ صورت می گیرد و می توان با ارائه طرح و مدل بهترین آنها را به جهت تولید سفارش داد. با واردات محصول چرمی ایرانی سود زیادی برای صادرکنندگان صورت میگیرد.

صادرات محصولات چرم طبیعی

چرم طبیعی تولید شده در ایران دارای کیفیت بسیار بالایی است و همین امر موجب شده محصولاتی که با استفاده از آن تولید می شوند، از مرغوبیت بالایی برخوردار باشند.

به علت مقاومت و کیفیتی که چرم ایران داراست، سهم قابل ملاحظه ای از صادرات را به خود اختصاص داده است و سالانه به کشور های مختلفی عرضه می گردد که از این طریق سود مطلوب و بالایی را می توان به دست آورد.

محصولات چرمی ایرانی دارای تنوع بالایی هستند که همین امر این امکان را فراهم می آورده است تا تمام افراد در گروه های سنی مختلف بتوانند، محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند و مورد استفاده قرار دهند.

صادرات محصولات چرم طبیعی

صادرات محصولات چرم طبیعی

صادرات محصولات چرم طبیعی از ایران، باعث سود زیاد برای واردکننده چرم می شود، زیرا هزینه تولید چرم خام و طبیعی و همچنین دستمزد خیاط برای تولید محصول چرمی دست دوز بسیار پایین هست، بنابراین قیمت تمام شده محصول چرمی پایین خواهد بود.

انواع مختلفی از محصولات چرمی که با استفاده از چرم طبیعی ایرانی تولید می شوند، دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند که از جمله آن ها می توان به برخورداری از بو و همچنین قیمت بالای آن ها اشاره نمود.

محصولات جرمی به علت زیبایی و کیفیتی که دارا هستند، از جمله محصولاتی  محسوب می شوند که برای هدیه دادن گزینه مناسبی به شمار می آیند.

صادرات محصولات چرم طبیعی

محصولات چرم طبیعی ایران در اروپا

از جمله محصولات ایرانی که در کشور های اروپایی با فروش بسیار بالایی همراه شده است، محصولات تولید شده با استفاده از چرم طبیعی ایران است.

تنوع، کیفیت، زیبا و مقاوت محصولات چرم ایرانی سبب شده تا افراد بی شماری این محصولات که از قبیل انواع لباس، کیف، کفش و کمربند می باشند را تهیه نمایند و مورد استفاده قرار دهند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

محصولات چرم اصل

فروشگاه آنلاین عرضه محصولات چرم اصل باکیفیت

یکی از دغدغه های خریداران محصولات چرمی، اصل بودن و یا نبودن محصول می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام