خانه / چرم / صادرات سالامبور خام و چرم
صادرات چرم خام
صادرات سالامبور خام و چرم

صادرات سالامبور خام و چرم

سالامبور خام و چرم دارای انواع رنگ ها و مدل های متنوعی میباشد و همین تا حدودی مشتریان را راضی و صادرات چرم خام افزایش خوبی داشته است.

صادرات چرم خام
صادرات سالامبور خام و چرم

سالامبور خام و چرم از جمله محصولاتی به شمار می آیند که در ایران باکیفیت بسیار بالایی تولید میشوند. این محصولات سهم قابل ملاحظه ای از صادرات را به خود اختصاص داده اند زیرا بسیاری از کشور های اروپایی با استفاده از آنها محصولات بسیار متنوعی تولید میکنند و به بازار عرضه مینمایند.

چرم خام به سبب تنوع بالایی که در رنگ و طرح داراست، به بهترین نحو ممکن پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان با سلیقه های متفاوت بوده است.

صادرات چرم خام

صادرات چرم خام
صادرات سالامبور خام و چرم

چرم خام در نقاط مختلفی از کشور تولید میشود و به همین سبب از محصولات صادراتی به شمار می آید. این محصول به منظور تولید محصولات مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد که از جمله آنها میتوان به کمربند، کفش و کیف اشاره نمود.

محصولات چرمی به علت کیفیت و مقاومت بالایی که دارا هستند از زمانهای دور تا به امروز مورد استفاده قرار میگرفته است.

چرم خام و سالامبور بسیار در دید تاجران و بازرگانان است و اغلب آنها به این کالا توجه بسیاری دارند، بطوری که مدتی هست صادرات چرم خام مقداری افزایش پیدا کرده و می توان در آیند شاهد افزایش تولید و مقداری کمی افزایش قیمت باشیم، البته قیمت بالا باعث کم شدن فروش و صادرات می گردد در نهایت ممکن هست قیمت رشدی نداشته باشد.

چرم خام و قیمت آن در بازار

صادرات چرم خام
صادرات سالامبور خام و چرم

قیمت چرم خام در بازار ایران بسیار ارزان و مناسب و همین عامل موجب شده تا بسیار تاجران اقدام به صادرات این محصول به کشور های اروپایی نمایند و از این طریق سود قابل ملاحظه ای را به دست آورند.

تولید کنندگان اروپایی با استفاده از دانش و فناوری روز این محصول را با برندهای متعددی به صورت های مختلفی در دسترس مصرف کنندگان قرار میدهند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید