خانه / چرم / صادرات بهترین کیف چرم دست دوز
کیف چرم دست دوز
صادرات بهترین کیف چرم دست دوز

صادرات بهترین کیف چرم دست دوز

کیف چرم دست دوز از پرطرفدارترین محصولاتی به شمار می آید که با بهترین مواد اولیه تولید می شود و صادرات آن با قیمت مناسب به سایر نقاط امکان پذیر میگردد.

کیف چرم دست دوز
صادرات بهترین کیف چرم دست دوز

با استفاده از چرم محصولات بسیار متعددی تولید می شود که از جمله آن ها میتوان به کیف های چرمی دست دوز اشاره نمود که صادرات آن ها با بهترین کیفیت انجام می پذیرد.

کیف های چرم دست دوز از آن جهت دارای طرفداران بی شماری هستند که از طیف گسترده ای از طرح ها و مدلها برخوردار هستند که در نتیجه این امکان را فراهم می آورند تا تمام افراد در سنین مختلف بتوانند از آن ها بهره مند شوند.

صادرات کیف چرم دست دوز

کیف چرم دست دوز
صادرات بهترین کیف چرم دست دوز

کیف چرم دست دوز از جمله پرفروش ترین و بهترین مدل از محصولاتی محسوب می شود که آن را با رنگ های زیبایی به بازار عرضه کرده اند.

این مدل از کیف با قیمت های مختلفی در بازار موجود می باشد. کیف دست دوز توسط تولیدکنندگان این محصول به صورت عمده و جزئی در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است. کیف های چرم دست دوز به سبب طراحی خاصی که دارا هستند، برای آقایان و خانم ها قابل استفاده میباشند.

انواع کیف چرم دست دوز

کیف چرم دست دوز
صادرات بهترین کیف چرم دست دوز

از جمله کیف های دست دوز چرمی که به بازار عرضه شده است، میتوان به کیف پول، دستی، کوله پشتی و کیف دیپلمات اشاره نمود که هریک از تنوع بالایی در سایز و طرح برخوردار هستند.

کیف های دست دوز چرمی سالانه با قیمت بسیار مناسبی به کشور های مختلفی صادر میگردد که تاجران از این طریق سود مطلوبی را به دست آورده اند. به یاد داشته باشید که سود حاصل از صادرات صنایع دستی مخصوصا چرمی از سود بالایی برخوردار است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید