خانه / صادرات چرم / صادرات انواع چرم شترمرغ به ارمنستان
چرم شترمرغ ارمنستان
صادرات انواع چرم شترمرغ به ارمنستان

صادرات انواع چرم شترمرغ به ارمنستان

آیا چرم ایران از کیفیت صادراتی برخوردار است؟ صادرات چرم شترمرغ ارمنستان چگونه پیش می رود؟ انواع چرم شترمرغ برای اینکار مناسب اند؟

چرم شترمرغ ارمنستان
صادرات انواع چرم شترمرغ به ارمنستان

ایران با توجه به اینکه در سالهای اخیر فعالیت بسیار خوب در راستای تولید چرم شترمرغ داشته است، توانسته کشورهای زیادی را به خود جذب کند. زیرا از چرم شترمرغ در صنایع مختلف استفاده شده و در بسیاری از کشورها به عنوان ماده اولیه مهم بشمار می رود.

اما اغلب کشورها در تولیدات چرم شترمرغ فعالیت نداشته و معمولا چرم را از دیگر مناطق خریداری می کنند. زیرا معمولا تولید چرم شترمرغ در کشورهایی توجیه دارد که کار پرورش این حیوان انجام می شود.

با توجه به اینکه ایران یکی از تولید کننده های چرم شترمرغ در دنیا شناخته شده است، می توان تقاضای خرید زیادی را از کشورهای مختلف دید. از همین رو چرم ایران درر حال حاضر در کشورهای زیادی مورد استفاده قرار می گیرد.

صادرات چرم شترمرغ ارمنستان

چرم شترمرغ ارمنستان
صادرات انواع چرم شترمرغ به ارمنستان

یکی از بهترین بازارهای ایران در راستای صادرات چرم شترمرغ، ارمنستان می باشد. زیرا در این کشور از چرم استفاده های زیادی شده و نیاز بسیار ضروری بشمار می آید.

با توجه به اینکه ایران در همسایگی ارمنستان بوده و به لحاظ روابط تجاری به ایران شرایط خوبی دارد، حجم زیادی از چرم مورد نیاز خود را از تولید کنندگان ایرانی تامین نمی کند. به طوری که هر ساله انواع چرم را به ایران سفارش داده و خرید می کند.

انواع چرم شترمرغ صادراتی

چرم شترمرغ ارمنستان
صادرات چرم شترمرغ ارمنستان

از آنجا که ایرانی ها نیز بازار ارمنستان را در نظر دارند، انواع مختلفی از چرم شترمرغ را به منظور صادرات به این کشور تولید می کنند. از همین رو بر روی درآمد حاصل از صادرات چرم به کشور ارمنسنان حساب کرده و فعالیت خوبی بر روی این بازار دارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید