خانه / صادرات چرم / صادرات انواع محصولات چرم شترمرغ به اروپا
صادرات محصولات چرم
صادرات انواع محصولات چرم شترمرغ به اروپا

صادرات انواع محصولات چرم شترمرغ به اروپا

در سال های اخیر شاهد صادرات انواع محصولات چرم شترمرغ به اروپا هستیم و این موضوع سبب شده صنعت شترمرغ بیش از پیش در کشور مطرح شود.

صادرات محصولات چرم
صادرات انواع محصولات چرم شترمرغ به اروپا

اگر بخواهیم تاریخچه صنعت شترمرغ را در ایران مورد بررسی قرار دهیم، خواهیم دید که این صنعت در دو دهه قبل به کشور وارد شده و پس از آن گسترش یافته است. اما در همین فرصت کم می توان رشد بسیار خوب آن را در سراسر کشور دید. زیرا افراد زیادی توانسته اند به این صنعت ورود پیدا کرده و از مشتقات مختلف آن سود آوری داشته باشند.

یکی از صنایع مهم که در پی گسترش صنعت شترمرغ توانسته نیرومند تر شود، صنعت تولید چرم شترمرغ است. چرا که چرم شترمرغ بازار بسیار خوبی در کشورهای مختلف داشته و شرایط خوبی برای تولید کنندگان ان در کشور فراهم کرده است.

تولید محصولات چرم شترمرغ

با مورد توجه قرار گرفتن تولید چرم شترمرغ در ایران، تولید محصولات مختلف چرمی از آن نیز مورد توجه قرار گرفته و شرکت های زیادی به استفاده از این چرم روی آورده اند. در حال حاضر محصولات مختلف مانند کیف، پالتو، کاپشن، کمربند و … در ایران تولید شده که در آنها از چرم درجه یک شترمرغ استفاده شده است.

از آنجا که چرم شترمرع در کشور با توجه به استانداردهای جهانی صورت می گیرد، محصولات تولید شده از آن نیز کیفیت بسیار خوبی داشته و توانسته توجهات زیادی را به خود جلب کند.

صادرات محصولات چرم شترمرغ

با مورد توجه قرار گرفتن محصولات چرم شترمرغ، خریداران زیادی از کشورهای مختلف دنیا علاقمند به خرید آنها از ایران شده اند. به طوری که برای سفارش خرید آنها با تولید کنندگان مختلفی در ایران ارتباط می گیرند.

در نتیجه شاهد افزایش صادرات محصولات چرم شترمرغ به کشورهای مختلف دنیا مانند کشورهای اروپایی هستیم که یکی از مهمترین دستاوردهای صنعت شترمرغ در کشور می باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید