خانه / صادرات چرم / صادرات انواع بهترین چرم شترمرغ باکیفیت ایران
صادرات چرم شترمرغ
صادرات انواع بهترین چرم شترمرغ باکیفیت ایران

صادرات انواع بهترین چرم شترمرغ باکیفیت ایران

بهترین چرم شترمرغ یا گوسفندی در کدام کارخانه ایران به تولید می رسد؟ آیا می توان فقط انواع باکیفیت آن را برای صادرات انتخاب نمود؟

صادرات چرم شترمرغ
صادرات انواع بهترین چرم شترمرغ باکیفیت ایران

چرم در کارخانه های بسیار زیادی تولید می گردد که تجربه هر کدام تاثیر زیادی بر تولیدشان خواهد گذاشت، البته مسئله مهم تر دیگر در کنار تجربه وجود دارد، که آن هم داشتن پوست خام باکیفیت برای دباغی و تولید چرم است چرا که اگر پوست خام باکیفیت نباشد قطعا نمی توان یک چرم مرغوب به تولید رساند.

از همین رو کارخانه هایی که اقدام به فروش و صادرات چرم شترمرغ و گوسفندی یا گاوی ممتاز و باکیفیت می نمایند، بدون شک دارای سابقه چندین ساله بوده و پوست های خام مورد استفاده در امر دباغی گرید یک می باشند.

امروزه اکثر تولیدکنندگان محصولات چرمی مانند کیف و کفش به خوبی میدانند اگر چرم گرید A و B خریداری نمایند به خوبی می توانند محصول های تولید آن در بازار های داخلی و حتی خارجی براحتی فروش نمایند زیرا از کیفیت ایده آل برخوردار است.

صادرات انواع چرم شترمرغ ایران

صادرات چرم شترمرغ
صادرات انواع بهترین چرم شترمرغ باکیفیت ایران

ایران در امر صادرات انواع چرم همچون گوسفندی، گاوی و بویژه شترمرغ جزء برترین های جهان محسوب می شود چرا که پرورش حیوانات زنده بسیار زیاد بوده و پوستهای تولیدی از این دام های مازاد بر نیاز داخلی می باشد همچنین در بین دیگر کشور بهترین کیفیت را در بازار جهانی عرضه می دارد.

خوب است بدانید که بیش از یک هشتم شترمرغ جهان در ایران وجود دارد و هر روز نیز بر تعداد و کشتار آن افزوده می گردد که این امر باعث می شود تا چرم شترمرغ کیفیت بهتری نسبت به روز قبل پیدا نماید، در ضمن چرم شترمرغ ایران اکثرا صادرات دارد و کمتر در داخل کشور از آن برای تولید محصولات استفاده می شود، البته محصولاتی مثل کیف و کفش چرم شترمرغ نیز مورد صادرات واقع می گردد.

صادرات بهترین چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ
صادرات انواع بهترین چرم شترمرغ باکیفیت ایران

در اکثر کشور های جهان وقتی می خواهندی محصولی را صادرات کنند فقط بهترین آن را انتخاب می نمایند مگر اینکه سفارش هایی که می گردد کیفیت های پایین هم در آن قرار گرفته شده باشد. بطور معمول برای صادرات چرم مثل چرم شترمرغ یا گاوی، گرید های A یا نهایتا گرید B انتخاب می گردند زیرا تولیدکنندگان بر این باور هستند که کیفیت های پایین تر تقریبا غیر قابل استفاده هستند یا کیفیت محصول پایانی را به شدت کاهش می دهد.

بیشترین صادرات چرم شترمرغ مربوط به شرکت هایی هست که تاکنون پبیشرفت هایی خوبی در این زمینه داشته اند، زیرا توانسته اند چرم خود را به بهترین نحوه ارائه دهند، همچنین تمام چرم های عرضه شده دقیقا طبق سفارش های گرفته شده، تولید و سپس صادرات کنند. با این راهکار توانسته اند برند خود را بصورت عام در بین تولیدکنندگان چرم و پوشاک چرمی مورد شناخت قرار دهند و همین موضوع باعث شده تا هر روزه بر فروش آن افزوده گردد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

سایت صادرات چرم شترمرغ

سایت صادرات چرم شترمرغ طبیعی خام

سایت صادرات چرم شترمرغ طبیعی خام تحت مرکز اصلی تولید چرم شترمرغ ایرانی مشغول به …

دیدگاهتان را بنویسید