خانه / چرم / شرکت صادرکننده برتر چرم ایران
شرکت صادرکننده برتر چرم
شرکت صادرکننده برتر چرم ایران

شرکت صادرکننده برتر چرم ایران

شرکت صادرکننده برتر چرم در ایران دارای سوابق زیادی در زمینه تجارت چرم با کشور های مهم دنیا بوده و سفارش دهنده ها عمدتا رضایت لازم را داشته اند.

شرکت صادرکننده برتر چرم

بسیاری از چرم های حیوانات مورد توجه مردم جهان قرار میگیرد.

کشور ایران با تولید چرم های بسیار با کیفیت خود را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان نمونه چرم در دنیا معرفی کرده است که همواره از کشور های همجوار و حتی کشور های اروپایی خریداران بسیار زیادی به چرم ایران علاقمند هستند.

در بسیاری از شهرهای ایران آب و هوای مناسبی برای دامداری وجود دارد که موجب شده افراد بسیاری را به دامداری صنعتی و سنتی سوق دهد.

دامداران علاوه بر بهره بری از گوشت این دام ها همچنین توسط فروش پوست بسیار ارزشمند دام های خود کسب در آمد میکنند. شرکت های صادر کننده نگاه ویژه ای به سمت صادرات چرم با کیفیت ایران دارند. این صادرات بسیار بازده سود سریعی دارد.

شرکت صادرکننده برتر چرم

قیمت چرم صادراتی ایران

در کارخانجات تولیدی چرم کشور انواع پوست ها دباغی میشوند و با توجه به کیفیت آنها جداسازی شده و چرم ها را برای بازارهای مختلفی قیمت گذاری میکنند.

اکثر چرم های با کیفیت بالا و سایز های بزرگ را برای صادرات در نظر میگیرند همچنین چرم صادراتی با قیمت بالاتری به فروش میرسند.

کیفیت چرم ایرانی باعث افزایش صادرات به کشورهای آسیایی از قبیل عراق، پاکستان و چین شده است. البته کشور های اروپایی مانند ایتالیا علاقه شدیدی نسبت به چرم ایرانی دارند.

شرکت صادرکننده برتر چرم

شرکت صادرکننده برتر چرم

بیشتر سفارش دهنده های خارجی چرم ایران به دلیل عدم وقت گیری برای بهتر شدن روند کار، کارهای صادراتی به شرکت صادرکننده چرم واگذار می نمایند همچنین در بعضی از مواقع به این شکل قیمت تمام شده چرم تولید ایران مناسب تر تمامی گردد و کیفیت نهایی کار بیشتر است.

در این بین بعضی از شرکت های صادرکننده چرم ایران بعنوان برتر شناخته می شود و جوایز صادراتی نیز دریافت می کنند البته مشتریان و سفارش دهنده گان آن ها بیشتر می شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

قیمت پوست شترمرغ | تولید و فروش چرم در کشور

قیمت پوست شتر مرغ بسار بالا می باشد زیرا محصولات ساخته شده با شتر مرغ کیفیت بالایی دارند و جزو محصولات لوکس محسوب می گردند. از این رو طرفداران زیادی را جذب خود نموده اند.این محصولات در ایران و در خارج از ایران پر طرفدار می باشند و به همین علت چرم شتر مرغ به خارج از ایران نیز به صورت خام صادر می گیردد. چرم شتر مرغ کیفیت بسیار بالا و خوبی دارد و طرح های زیبایی داخل آن می باشد. به همین علت افراد زیادی تمایل دارند حداقل یکی از محصولات چرم شتر مرغ را داشته باشند. 

دیدگاهتان را بنویسید