خانه / صادرات چرم / شرکت صادرات چرم خام شترمرغ به اروپا
صادرات چرم شترمرغ
شرکت صادرات چرم خام شترمرغ به اروپا

شرکت صادرات چرم خام شترمرغ به اروپا

چرم خام چگونه است؟ آیا چرم شترمرغ هم بصورت خام وجود دارد؟ صادرات محصولات چرمی یا خود چرم توسط چه شرکت هایی از ایران به اروپا انجام می شود؟

صادرات چرم شترمرغ
شرکت صادرات چرم خام شترمرغ به اروپا

صنعت چرم یکی از بزرگترین صنایع جهان محسوب می شود، صنعت و حوزه چرم گستردگی وسیعی دارد، اما هر کشوری در جهان توان تولید چرم مرغوب را ندارد.

دباغی پوست خام مانند سابق نیست که بصورت سنتی انجام شود، زیرا با ورود تکنولوژی و دستگاه های جدید دیگر این امکان محیا نیست همچنین بصورت صنعتی در روز می توان حجم بسیار زیادی پوست خام را با گذشت مراحل در یک کارخانه تبدیل به چرم نمود اما در حالت سنتی و با کردن مداوم نهایت چند عدد پوست خام تبدیل به چرم می گشت.

در حال حاظر در جهان افراد بسیاری در صنعت چرم فعالیت می کنند و و افرادی در بین آنها قدرت های بالایی در این خصوص دارند که بعضی از شرکت های بزرگ و قدرتمند متعلق به آنان است و هر روزه نیز بر تولید کارخانه آنان افزوده می گردد چرا که بدلیل مورد شناخت بودن، فروش شان بر همین طریق افزایش پیدا می کند.

در ایران نیز شرکت های خیلی بزرگی بوده که هر روز در تلاش اند تا کار خود را گسترش بدهند از همین رو مستلزم افزایش فروش هستند که با افزایش صادرات این کار را انجام می دهند، صادرات به قاره های همچون اروپا، آمریکا و آسیا مورد بحث است.

صادرات چرم شترمرغ ایران

صادرات چرم شترمرغ
شرکت صادرات چرم خام شترمرغ به اروپا

چرم ایران از مرغوبیت خوبی برخودار بوده و این مکانیزم را دارد که به دیگر کشور ها صادرات گردد، در بحث تولید چرم کمتر کشور هایی مطرح هستند و البته تمام این کشور ها از توان صادرات بالا بهره نمی برند و قدرت کمی در بخش صادرات دارند.

چرم شترمرغ چند دهه ای است که از ارزش بالایی برخودار شده و ایران نیز از زمان شروع پرورش آن، توانسته سهمی زیادی را به خود اختصاص دهد زیرا در اویل تولید، ایران در زمینه صنعت چرم شترمرغ، به خوبی فعالیت نموده و خود را نشان داده است و امروزه به کشور های زیادی صادرات دارد و بیشتر آن در قاره اروپا می باشد.

از هیمن راه ها، صادرات چرم ایران به اروپا چند سالی است بیشتر شده و آوازه چرم ایرانی در چندین کشور قاره ی اروپا همچون تایلند، آلمان، ایتالیا، نروژ چرخیده است، در ضمن جدیدا چرم شترمرغ ایرانی بدلیل قیمت تمام شده پایین تر ترجیح می دهند از بجای افریقا از ایران تهیه نمایند.

شرکت صادرات چرم شترمرغ

صادرات چرم شترمرغ
شرکت صادرات چرم خام شترمرغ به اروپا

صادرات چرم ایران توسط شرکت های تولید کننده یا بازرگانی صورت می گیرد و اکثرا خریدار هنگام خرید و موقع صادرات شرکت های ایرانی را انتخاب می نمایند زیرا با راهکار های چرم شترمرغ آشنا هستند همچنین میدانند که در بعضی مواقع بهتر است بجای صادرات چرم فینیش، چرم خام یا همان کراست را انتخاب کنند.

چرا که چرم خام فاقد رنگ بوده و این امکان را دارد که در کشور های قاره اروپا به سلیقه مصرف کنندگان و تولیدکنندگان محصولات چرمی شترمرغ بر روی آن رنگ شود و بصورت فینش در آید، اساسا شرکت های صادرات به خوبی میدانند چه کاری انجام دهند بهتر هست زیرا تجربه کافی دارند و هم در مراحل انجام صادرات چرم شترمرغ از مشاورین کمک می گیرند البته کارخانه ها همیشه بطور معمول بصورت مستقیم کارهای صادرات را بر عهد می گیرند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید