خانه / چرم / سایت فروش کیف مجلسی زنانه چرم شترمرغ
فروش کیف چرم
سایت فروش کیف مجلسی زنانه چرم شترمرغ

سایت فروش کیف مجلسی زنانه چرم شترمرغ

کیف مجلسی زنانه چه مدل هایی دارد؟ انواع کیف چرم شترمرغ کدامند؟ کدام یک از طریق سایت اینترنتی به فروش می رسد؟

فروش کیف چرم
سایت فروش کیف مجلسی زنانه چرم شترمرغ

کیف مجلسی زنانه اگر زیبایی منحصر به فردی نداشته باشد بدون شک نمی توان از آن بعنوان کیف مجلسی یاد نمود، اساسا کیف محلسی باید شیک و غیر قابل مقایسه بودن خود را به بیننده القاء نماید، کسانی که که بدنبال یک کیف زیبا هستند، غالبا کیف چرم را انتخاب می نماید، البته چرم انواع مختلفی دارد و نوع چرم نیز چشم نوازی خاصی را نشان می دهد.

امروزه تولیدکنندگان کیف های چرم به سفارش مشتریان و واحد طراحی کیف های مجلسی شکلیلی هم با چرم شترمرغ تولید می کنند زیرا این مدل کیف چرم از منظر مشتریان طرحی لاکچری می باشد و به ندرت در بین عموم دیده می شود که کسی از این مدل دیده یا داشته باشد، کیف چرم شترمرغ در کمتر مغازه یا فروشگاهی به چشم میخورد، بنابراین باید از تولیدکنندگان یا از طریق سایت فروش اینترنتی اقدام به خرید این مدل کیف مجلسی نمود.

کیف مجلسی چرم شترمرغ

کیف چرم شترمرغ
سایت فروش کیف مجلسی زنانه چرم شترمرغ

همه ی ما میدانیم که کیف مجلسی زنانه چرم با سایر کیف های موجود در بازار تفاوت هایی دارد، زیرا اکثر کیف های مجلسی را خانم ها در مجالس، عروسی و مهمانی ها استفاده می نمایند و انواع مدل دیگر کیف ها را کمتر در چنین مجلس هایی کاربرد دارد، بطور معمول تمام آقایان و بانوان دوست دارند برای اینکه شیک تر دیده شوند طبق آداب و روسوم مخصوص، تابعیت می کنند. بعنوان مثال در عروسی ها تمام افراد ترجیح می دهند تا از پوشاک مجلسی استفاده نمایند.

کیف مجلسی زنانه معمول از چرم هستند و استحکام بالایی دارند و موجب می شود که دوام بالایی داشته باشد تا بتوان چندین سال از آن بهره ببرند، کیف چرم طبیعی زیبایی بیشتری نسبت به سایر چرم ها دارند بخصوص اگر از چرم هایی منحصر به فردی مثل چرم شترمرغ در تولید آن استفاده شده باشد. البته بیشتر کیف دست دوز مثل کیف شب یا کیف جیبی کوچک و بزرگ با چرم شترمرغ تولید می گردد زیرا قیمت آن نسبت به سایر چرم موجود داخل بازار گران تر هست و به خاطر بالا بودن قیمت کمتر فردی قصر خرید پیدا می کند.

سایت فروش کیف چرم شترمرغ

فروش کیف چرم
سایت فروش کیف مجلسی زنانه چرم شترمرغ

همانطور در ابتدا گفته شد کمتر می توان کیف چرم شترمرغ را در بازار های حقیقی پیدا نمود مخصوصا کیف مجلسی و دلیلش تولید کم این نوع کیف با چرم شترمرغ بوده و باعث شده تا کمتر کسی آن را بشناسد و از نزدیک ببیند، زیرا موقعی که مشتریان چنین کیف هایی را مورد بازید قرار می دهند راحت تر می توانند انتخاب نمایند البته باید گفت تولید کیف با چرم شترمرغ فرق هایی دارد همچون ظراف خاصی که باید در هنگام دوختن آن به کار برد یا اینکه باید به گونه قسمت فولیکول های چرم شترمرغ را قرار داد که زیبایی کیف به سادگی قابل نمایش باشد.

راحت تر خواسته باشیم بگوییم تولید محصولات چرمی شترمرغ کار هر کسی نیست و تولیدکنندگان خاص خود را دارد همچنین کارخانه ای که چرم طبیعی از آن خریداری می گردد باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا پس از دوختن رنگ آن به گونه دیده شود که تمام افراد به آن جذب گردند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید