خانه / چرم / سایت فروش اینترنتی چرم خام
سایت فروش اینترنتی چرم
سایت فروش اینترنتی چرم خام

سایت فروش اینترنتی چرم خام

سایت فروش اینترنتی چرم خام مربوط به کارخانه های دباغی پوست چرم هست که باعث می شود مشتریان راحت و بدون واسطه شرکت های معتبر را پیدا و خرید کنند.

سایت فروش اینترنتی چرم
سایت فروش اینترنتی چرم خام

چرم خام از کاربردی ترین محصولاتی محسوب می شود که از طریق سایت های اینترنتی فروش آن به صورت عمده و در رنگ های متنوعی فراهم می باشد.
چرم خام در دنیای مد جایگاه ویژه ای به همراه دارد که همین امر موجب شده تا بسیاری از طراحان به منظور تولید کیف، کفش و کمربند از این محصول استفاده کنند.

چرم خام باکیفیت بسیار بالایی از طریق سایت های مختلف به صورت فروش مستقیم و با قیمت مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار گرفته است.

این محصول توسط پوست دباغی شده گوسفند، بز، گاو و شتر مرغ حاصل می شود که می توان اشاره نمود، چرم هریک از این حیوانات دارای خصوصیات ویژه خود می باشد.

سایت فروش اینترنتی چرم

سایت فروش اینترنتی چرم
سایت فروش اینترنتی چرم خام

سایت فروش اینترنتی چرم، این امکان را برای مشتریان خارجی یا همان تاجران و مصرف کنندگان دیگر کشور ها مهیا ساخته که با تولیدکنندگان ایرانی بهتر آشنا شوند و قبل از سفر به ایران از قیمت انواع چرم با خبر گردند.

چرم خامی که در ایران موجود از بهترین و باکیفیت ترین نوع از چرم های موجود محسوب می شود که سالانه به صورتهای مختلفی به کشورهای متعددی عرضه می شود.

این محصول به سبب کیفیت و مقاومت بسیار بالایی که داراست، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان با بهره گیری از آن محصولات مختلفی با توجه به نیاز مشتری تولید کرد.

از مهم ترین ویژگی های چرم خام تولید شده در ایران آن است که این محصول در برابر رطوبت و گرما دارای مقاومت بسیار بالایی است.

قیمت خرید چرم خام

سایت فروش اینترنتی چرم
سایت فروش اینترنتی چرم خام

چرم خام دارای قیمت مناسبی می باشد که به همین جهت این امکان را فراهم می آورد تا تولید کنندگان با بهره گیری از بتوانند محصولات مختلفی تولید کنند و سود قابل ملاحظه ای را به دست آورند.

به سبب آنکه این محصول در نقاط مختلفی از ایران تولید می شود، کشور ما را به یکی از بزرگترین تولیدکنندگان این محصول در خاورمیانه تبدیل نموده است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید