خانه / چرم شترمرغ / درباره مراحل تولید چرم شترمرغ در کارخانه
چرم شترمرغ در کارخانه
درباره مراحل تولید چرم شترمرغ در کارخانه

درباره مراحل تولید چرم شترمرغ در کارخانه

درباره مراحل تولید چرم شترمرغ در کارخانه های تخصصی چه می دانید؟ اگر قصد شناخت این مراحل را داشته با ما در این مقاله همراه شوید.

مراحل تولید چرم شترمرغ

تولید چرم شترمرغ همانند بسیاری از چرم های دیگر مراحلی داشته که باید به صورت تخصصی به آنها پرداخته شود. زیرا در کیفیت نهایی چرم شترمرغ تمامی مراحل تولید دخیل بوده و معمولا کارخانه ها با رعایت کردن آنها شرایطی مطلوب برای چرم ایجاد می کنند.

با توجه به اینکه چرم شترمرغ از پوست خام آن تولید می شود، طبیعتا باید بهترین پوست انتخاب شود. زیرا پوست ها پس از دباغی و رنگ آمیزی اگر دچار مشکل باشند، سبب کاهش کیفیت چرم خواهند شد.

دباغی چرم شترمرغ در کارخانه

اولین و یکی از مهمترین مراحل اساسی در تولید چرم شترمرغ، دباغی آن است. در این مرحله پوست به خوبی پاکسازی شده و با مواد شیمیایی مخصوص فرآوری می شود. این موضوع می تواند ماندگاری پوست را افزایش داده و سطح آن را برای رنگرزی آماده کنند.

با توجه به اینکه چرم شترمرغ در این مرحله تمامی مزیت و معایب خود را نشان می دهد، تولید کننده ها آن را سورت بندی کرده و براساس آن اقدام به رنگرزی می کنند. طبیعا مرحله دباغی به منظور آنکه بتواند بهترین چرم را آماده رنگ کرد اهمیت زیادی دارد.

چرم شترمرغ در کارخانه
درباره مراحل تولید چرم شترمرغ در کارخانه

رنگرزی چرم شترمرغ

پس از مرحله دباغی حالا دیگر چرم شترمرغ آماده رنگرزی است. با توجه به اینکه رنگ این چرم معمولا سفارش بوده و افراد باید با توجه به کد رنگ های مشخص محصول خود را انتخاب کنند، اغلب کارخانه ها سفارش رنگ را از مشتریانغ خود خواهند گرفت.

بی شک کیفیت رنگ با توجه به اینکه می تواند همیشه در معرض دید باشد، باید بسیار خوب باشد. چرا که چرم شترمرغ اگر به خوبی رنگرزی نشود، به مرور کیفیت خود را از دست داده و بسیار زشت می شود.

تولید چرم شترمرغ

در کشور های مختلف چندین کارخانه چرم سازی وجود دارد و تمام ما میدانیم که مانند دیگر محصولات کیفیت هر شرکت فرق خواهد داشت.

تولید چرم شترمرغ نیز طبق این موضوع اگر توسط شرکت معتبر و معروف آماده شده باشد قطعا کیفیت چرم بسیار منساب خواهد بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

قیمت پوست شتر مرغ | تولید و عرضه چرم در کشور

قیمت پوست شتر مرغ بسار بالا می باشد زیرا محصولات ساخته شده با شتر مرغ کیفیت بالایی دارند و جزو محصولات لوکس محسوب می گردند. از این رو طرفداران زیادی را جذب خود نموده اند.این محصولات در ایران و در خارج از ایران پر طرفدار می باشند و به همین علت چرم شتر مرغ به خارج از ایران نیز به صورت خام صادر می گیردد. چرم شتر مرغ کیفیت بسیار بالا و خوبی دارد و طرح های زیبایی داخل آن می باشد. به همین علت افراد زیادی تمایل دارند حداقل یکی از محصولات چرم شتر مرغ را داشته باشند. 

دیدگاهتان را بنویسید