جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
خانه / چرم / دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم

دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم

آیا میدانید امروزه پوست خام شترمرغ دباغی شده و برای تولید چرم بسیار با کیفیت و مقاوم در کشورهای مختلف استفاده می شود؟ صادرات چرم شترمرغ به کدام کشور ها است؟

دباغی پوست خام
دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم

چرم یکی از مهمترین محصولاتی ست که در صنایع تولیدی مختلف مورد استفاده است. از چرم می توان کفش، کاپشن، مبل، پالتو، کمربند و … تولید می شود و معمولا مصرف کننده ها مقاومت بسیار خوب را از محصولات چرمی انتظار دارند.
لذا تولیدی ها همیشه به دنبال استفاده از چرم هایی بوده که بتوانند محصولاتی با دوام و در عین حال زیبا تولید کنند. از همین رو چرم های مختلفی را مورد توجه قرار می دهند.
یکی از بهترین چرم هایی که تا به امروز شناخته شده و استفاده های زیادی در صنایع مختلف دارد، چرم شترمرغ است. این نوع چرم نیز از پوست دباغی شده تولید می شود و معمولا در تولیدی های تخصصی فرآوری می شود.

دباغی پوست خام شترمرغ

دباغی پوست خام
دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم

پوست خام شترمرغ از دیرباز در کشورهای مختلف دنیا مد نظر بوده و استفاده های زیادی می شود. در ایران نیز چند سالی ست که به کیفیت و دوام این چرم پی برده و سعی در دباغی پوست و تولید چرم آن شده است.

به منظور این که بتواند بهترین چرم درجه یک و زیبا را از پوست شترمرغ بدست آورد، باید دقت زیادی در جداسازی آن از لاشه شده تا دچار پارگی و زدگی نشود. بعلاوه باید طبق اصول و از محل های مشخص جدا شود.

پس از آن نیز باید طبق اصول مشخص دباغی شده و در شرایط مطلوب آن را تبدیل به کراست و سپس فنیش کنند. به همین دلیل شرکت هایی که در این راستا فعالیت کرده، به صورت تخصصی این حرفه را فرا گرفته و استفاده می کنند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چرم و پوست شترمرغ

صادرات چرم و پوست شترمرغ طبیعی

صادرات چرم و پوست شترمرغ طبیعی در سال های اخیر با رشد بی سابقه ای …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام