خانه / چرم / دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم
دباغی پوست خام
دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم

دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم

آیا میدانید امروزه پوست خام شترمرغ دباغی شده و برای تولید چرم بسیار با کیفیت و مقاوم در کشورهای مختلف استفاده می شود؟ صادرات چرم شترمرغ به کدام کشور ها است؟

دباغی پوست خام
دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم

چرم یکی از مهمترین محصولاتی ست که در صنایع تولیدی مختلف مورد استفاده است. از چرم می توان کفش، کاپشن، مبل، پالتو، کمربند و … تولید می شود و معمولا مصرف کننده ها مقاومت بسیار خوب را از محصولات چرمی انتظار دارند.
لذا تولیدی ها همیشه به دنبال استفاده از چرم هایی بوده که بتوانند محصولاتی با دوام و در عین حال زیبا تولید کنند. از همین رو چرم های مختلفی را مورد توجه قرار می دهند.
یکی از بهترین چرم هایی که تا به امروز شناخته شده و استفاده های زیادی در صنایع مختلف دارد، چرم شترمرغ است. این نوع چرم نیز از پوست دباغی شده تولید می شود و معمولا در تولیدی های تخصصی فرآوری می شود.

دباغی پوست خام شترمرغ

دباغی پوست خام
دباغی پوست خام شترمرغ و تولید چرم

پوست خام شترمرغ از دیرباز در کشورهای مختلف دنیا مد نظر بوده و استفاده های زیادی می شود. در ایران نیز چند سالی ست که به کیفیت و دوام این چرم پی برده و سعی در دباغی پوست و تولید چرم آن شده است.

به منظور این که بتواند بهترین چرم درجه یک و زیبا را از پوست شترمرغ بدست آورد، باید دقت زیادی در جداسازی آن از لاشه شده تا دچار پارگی و زدگی نشود. بعلاوه باید طبق اصول و از محل های مشخص جدا شود.

پس از آن نیز باید طبق اصول مشخص دباغی شده و در شرایط مطلوب آن را تبدیل به کراست و سپس فنیش کنند. به همین دلیل شرکت هایی که در این راستا فعالیت کرده، به صورت تخصصی این حرفه را فرا گرفته و استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید