خانه / چرم / چرم طبیعی / خرید چرم خام طبیعی متری مشهد
خرید چرم خام طبیعی
خرید چرم خام طبیعی متری مشهد

خرید چرم خام طبیعی متری مشهد

چرم خام طبیعی به خاطر مصارف بالا در کارخانه های مختلفی همچون مشهد تولید میگردد که می توان بصورت متری یا فوت اقدام به تهیه و خرید نمود.

خرید چرم خام طبیعی

چرم خام طبیعی را می توان برای مصارف مختلف به صورت متری نیز تهیه نمود. معمولا چرم را با واحدی به نام فوت که برابر با ۳۰٫۵ سانتی متر است، اندازه گیری می کنند.

چرم طبیعی خام در مشهد با کیفیت بسیار بالایی تولید می شود که به سبب همین امر خرید آن در سال های اخیر با رشد چشم گیری همراه بوده است.

چرم طبیعی خام مشهد را می توان در مصارف مختلفی مورد استفاده قرار داد که از جمله آن ها شامل تولید انواع مدل های کفش، کفش، کمربند و لباس می باشد.

صادرات چرم خام طبیعی

چرم طبیعی مشهد به علت کیفیت بسیار بالایی که داراست از جمله پرفروش ترین محصولات صادراتی می باشد که به کشور های مختلفی صادر می گردد.

با صادرات چرم می توان سود قابل توجهی را به دست آورد و همین امر سبب شده تا این محصول مورد توجه بسیاری از تجار قرار گیرد. می توان اشاره نمود که مرغوبیت چرم طبیعی ایران در خاورمیانه بر هیچ کس پوشیده نیست.

خرید چرم خام طبیعی

قیمت چرم خام طبیعی

به علت آنکه تولید چرم انواع مختلفی از طبیعی در مشهد با مقیاس قابل ملاحظه ای صورت می گیرد، قیمت این محصول بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد.از جمله چرم های تولید شده در مشهد می توان به چرم گاوی و شترمرغ اشاره نمود.

چرم طبیعی تولید شده از ویژگی های خاصی برخوردار می باشد که با توجه به آن ها می توان از خرید چرم های مصنوعی بی کیفیت جلوگیری به عمل آورد.

چرم خام در تولید محصولات مختلفی همچون روکش صندلی چرم، مبل، کیف و مواردی دیگر مورد استفاده قرار میگیرد و بی شک قیمت می تواند نقش بسیار بالایی در این خصوص داشته باشد.

یک شرکت باید به خوبی در این خصوص عمل کند تا بتوان مناسب ترین قیمت چرم را در اختیار تولیدکنندگان محصولات چرمی قرار داد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
امیر حسین آشیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09152157266
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چرم شترمرغ در تهران

قیمت چرم شتر مرغ به دلیل کاربردهای متفاوتی که دارد به روز است. خرید اینترنتی چرم شترمرغ در تهران به سرعت انجام می گردد، زیرا مرکز پخش اکثر شرکت ها و تولیدکنندگان انواع چرم طبیعی و دیگر کالا در پایتخت ایران می باشد، بنابراین به محض سفارش سریع ارسال خواهد گشت. یکی از دلایلی اصلی خرید اینترنتی توسط افراد مختلف و تاجران سریع رسیدن کالا بدستشان است، بنابراین اگر فردی سفارش خود را در یک شرکت، ثبت می کند، علاقه دارد سریع محصول مورد نظر را دریافت نماید. چرم ها با توجه به ویژگی های متنوع در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. یکی از این دسته بندی ها که می توان به آن اشاره کرد، مربوط به چرم های سبک و سنگین است. چرم شترمرغ در دسته بندی انواع چرم های سبک قرار می گیرد. خرید اینترنتی چرم با توجه به فرصت ویژه سودآوری ملموسی را برای خریداران به نمایش در خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید