خانه / پوست چرم / خرید پوست چرم شترمرغ طبیعی ایران

خرید پوست چرم شترمرغ طبیعی ایران

فروش چرم شترمرغ به شکل های مختلف و برای تهیه وسایل متنوعی از قبیل پالتو، کیف دستی و پوتین صورت می گیرد. از این رو با توجه به نوع فعالیت در این زمینه می توان از روش های فروش مختلف استفاده نمود. فروش عمده و کلی، فروش جزیی و فروش از طریق نمایندگی های مختلف از جمله برخی راه های فروش است که مطابق با سلایق مختلف انتخاب می شود. پوست چرم شترمرغ مستلزم مراقبت هایی در حین استفاده می باشد تا دوام و ماندگاری بالایی را داشته باشد. استفاده از پوست چرم شترمرغ طبیعی نیازمند مراقبت می باشد لذا باید ابتدا کیف  یا سایر لوازم چرمی خود را از مکان مرطوب دور کرد و از تماس آن با موادی که ممکن است پاک نشوند جلوگیری نمود. این چرم ها در حال حاضر در شهر های بزرگ از طریق فروشگاه های عرضه کننده به مشتریان ارائه می شود. از این رو می توان چرم خام را تهیه نمود و وسایل مختلف را خود تهیه کرد و یا در صورت فعالیت کارگاهی اقدام به خرید عمده آن نمود.

خرید پوست چرم شترمرغ طبیعی ایران

پوست چرم شترمرغ طبیعی

پوست چرم شترمرغ طبیعی پوست چرم شترمرغ طبیعی کاربرد زیادی را دارد و همواره به دلیل رگه هایی که در داخل این چرم می باشد باعث شده است که جلوه ی زیبایی به این چرم ها ببخشد. امروزه به دلیل تنوع زیادی که در چرم شترمرغ طبیعی وجود دارد همواره کاربرد زیادی را نیز دارد. پوست چرم شترمرغ به صورت طبیعی دارای قیمت فروش بالایی نسبت به چرم های مصنوعی می باشد. استفاده از چرم شترمرغ طبیعی نسبت به دیگر چرم ها جلوه ای خاص به وسایل می دهد. استفاده از پوست چرم شترمرغ طبیعی در تمام ایران کاربرد دارد و در تولید وسایل زیادی کاربرد دارد.

خرید پوست چرم شترمرغ خرید پوست چرم شترمرغ طبیعی ایران

خرید پوست چرم شترمرغ

امروزه از پوست چرم شترمرغ در مواردی از قبیل ساخت کیف و دستبند و زین اسب و ….استفاده می شود.

استفاده از چرم شترمرغ حس خوبی را به وسایل تولیدشده می بخشد و دوام بالایی را به آنها می دهد.

چرم شترمرغ یکی از انواع چرم های طبیعی می باشد و برای ساخت کالای متعددی کاربرد دارد.

بیشترین کاربرد چرم شترمرغ در ساخت انواع مختلف کیف می باشد که یبایی آن را دوچندان می کند.

استفاده از چرم پوست شترمرغ برای ساخت وسایل همواره منجر به بالا رفتن قیمت آنها می شود و ممکن بسیاری از افراد توانایی خرید آن را نداشته باشند.

تولیدی انواع چرم شترمرغ با بهترین کیفیت

تولیدی انواع چرم شتر مرغ با بهترین کیفیتیکی از انواع چرم های موجود د ربازار چرم شترمرغ است که دارای کیفیت خوب و برتر می باشد. این چرم طی مراحل مختلفی در تولیدی های چرم دباغی شده و آماده تولید و ساخت وسایل مختلف از جمله کیف، کفش و کمربند می شود. برخی مراحلی که در این واحد های تولیدی طی می شود عبارت است از:

  • برش و پوست کنی پرنده
  • شستشو و آهک دهی و آهک زدایی
  • دباغی
  • رنگرزی

با طی مراحل فوق در نهایت چرم زیبای پوست شترمرغ تهیه می شود. این چرم یکی از گرانبهاترین چرم های موجود در بازار است که در سطح جهان دارای استفاده است و نوعی کالای لوکس به شمار می رود. تولید کنندگان انواع کیف و کفش این چرم ها را از این واحد ها خریداری نموده و به ساخت لوازم مختلف می پردازند.

خرید و فروش چرم شترمرغ به صورت جزئی و عمده

خرید و فروش چرم شتر مرغ به صورت جزئی و عمدهچرم شترمرغ پس از آماده سازی به شکل های مختلفی به فروش می رسد. فروش جزئی و عمده دو مدل از نمونه های فروش این کالاست. خرید و فروش این چرم ها بستگی به میزان نیاز به آن صورت می گیرد. برخی واحد های تولید کننده کفش، کیف و کت و پالتو که به مقدار بیشتری از این کالا نیاز دارند به خرید عمده اقدام می نمایند. برخی افراد نیز که به صورت شخصی در کار چرم دوزی هستند خرید جزیی را انجام می دهند. فروش فوق العاده پوست چرم شترمرغ، چرم گاوی مرغوب و همچنین بهترین چرم مار از طریق فروشندگان و تولید کنندگان آن صورت می گیرد. این فروش با تخفیف های قابل توجهی از سوی فروشندگان همراه است. برای تهیه این چرم ها نیاز به شناسایی مراکز خرید و فروش آن در شهر های مختلف می باشد. در شهر های بزرگ تعداد مراکز فروش این کالا بیشتر است و امکان دسترسی به آن نیز بیشتر خواهد بود. در شهر های کوچک و دور نیز امکان خرید اینترنتی برای متقاضیان این کالا وجود دارد.

بزرگترین بازار چرم شترمرغ

بزرگترین بازار چرم شتر مرغدر کشور هایی مانند آمریکا و همچنین کشور های اروپایی استفاده های زیادی از چرم شترمرغ می شود. قیمت جهانی چرم شترمرغ به میزان در دسترس بودن آن بستگی دارد. مثلا برخی کشور ها که تولید کننده آن هستند این نوع چرم ها را در کشور خود با نرخ کمتری در مقایسه با کشور های وارد کننده عرضه می کنند. در مقابل نرخ وارداتی این کالا نیز در کشور های وارد کننده متفاوت از کشور های تولید کننده است و به طور معمول دارای نرخ بالاتری می باشد. تبدیل پوست شترمرغ به چرم طی مراحل مختلفی صورت می گیرد که آن را آماده عرضه به مراکز تولید کننده می نماید. از این رو بزرگترین بازار های چرم شترمرغ در کشور های تولید کننده آن فعالیت بیشتری دارند و بخشی از آن را به کشور های دیگر نیز صادر می نمایند.

شرکت تولید کننده چرم شترمرغ صادراتی

شرکت تولید کننده چرم شتر مرغ صادراتی چرم شترمرغ یکی از اقلام صادراتی به کشور های دیگر از جمله کشور های اروپائی است. شرکت های تولید کننده با تولید برتر و با کیفیت این محصول آن را آماده عرضه به بازار های مصرف جهانی می سازند. از جمله برخی کشور های وارد کننده این چرم ها عبارتند از:

  • تایلند
  • چین
  • عراق
  • پاکستان
  • ایتالیا

شرکت های تولید کننده با فعالیت بازرگانی و توسط گروه های تجاری خود به فعالیت در این زمینه می پردازند. کیفیت بالا حرف اول را در صادرات این کالا به دیگر نقاط جهان و کشور های نام برده شده ایفا می نماید. از این رو شرکت های تولید کننده با ثبت نام و برند مشخص این چرم ها را در رنگ های متنوع و طبق سفارش بازار های جهانی به دیگر مناطق دنیا ارسال می دارند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید