خانه / چرم / انواع چرم / خرید انواع چرم دباغی شده
انواع چرم دباغی شده
خرید انواع چرم دباغی شده

خرید انواع چرم دباغی شده

انواع مختلفی از چرم دباغی شده با کیفیت بالا در بازار عرضه شده است که با خرید آن ها می توان محصولات مختلفی را تولید کرد و مورد استفاده قرار داد.

انواع چرم دباغی شده
خرید انواع چرم دباغی شده

چرم دباغی شده دارای انواع گوناگونی است که به سبب همین امر این امکان را فراهم می آورد تا افراد بتوانند با نگاه باز تری نسبت به محصول مورد نظر که می خواهند تولید کنند، تصمیم گیری و در نهایت یکی را انتخاب و خرید نمانید.

با خرید چرم دباغی شده می توان در کوتاه ترین زمان محصولاتی زیبا تولید کرد. فن دباغی یا چرم سازی این امکان را فراهم می آورد تا بتوان چرم باکیفیتی را به دست آورد. عمل دباغی در ایران از سال های بسیار دور تا به امروز انجام می شده است.

امروزه به منظور دباغی پوست حیوانات از روش های نوینی بهره گرفته است که موجب می گردد، دباغی در کوتاه ترین زمان ممکن انجام شود.

انواع چرم دباغی شده

از جمله چرم های دباغی شده که در بازار می توان تهیه نمود و مورد استفاده قرار داد، چرم شترمرغ، گاو، گوسفند و بز است که هریک از ویژگی های خاصی برخوردار هستند.

تنوع در چرم موجب شده تا تمام افراد بتوانند با توجه به سلیقه و نیاز خود این محصول را خریداری نمایند و مورد استفاده قرار دهند، البته نباید فراموش نمود که چرم از قدیم یا بهتر بگوییم از زمان انسان های نخستین مورد استفاده واقع می شده است و امروز با دانش روز کارخانه به امر تولید چرم می پردازد.

قیمت چرم دباغی شده

پوست دباغی شده که به چرم تبدیل گشته است با توجه به کیفیت و میزان مواد اولیه به کاربرده شده، قیمت گذاری می گردد در بازار مورد تقاضا به فروش خواهد رسید.

در میان سایر چرم های تولید شده چرم شترمرغ از قیمت بالاتری برخوردار است زیرا دارای زیبایی و کیفیت بسیار بالاتری نیز می باشد که به همین جهت یکی از لوکس ترین جنس هاست.

قیمت چرم دباغی شده مطابق با کیفیت چرم تعیین می شود اما بعضی از مواقع قیمت ها ممکن است کاهش یا افزایش یابد و دلیل آن تولید کم یا زیاد هست و صادرات چرم خام و محصولات چرمی تاثیر خیلی بالایی در این امر دارد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

خرید اینترنتی چرم شترمرغ در تهران

قیمت چرم شتر مرغ به دلیل کاربردهای متفاوتی که دارد به روز است. خرید اینترنتی چرم شترمرغ در تهران به سرعت انجام می گردد، زیرا مرکز پخش اکثر شرکت ها و تولیدکنندگان انواع چرم طبیعی و دیگر کالا در پایتخت ایران می باشد، بنابراین به محض سفارش سریع ارسال خواهد گشت. یکی از دلایلی اصلی خرید اینترنتی توسط افراد مختلف و تاجران سریع رسیدن کالا بدستشان است، بنابراین اگر فردی سفارش خود را در یک شرکت، ثبت می کند، علاقه دارد سریع محصول مورد نظر را دریافت نماید. چرم ها با توجه به ویژگی های متنوع در دسته بندی های مختلفی قرار می گیرند. یکی از این دسته بندی ها که می توان به آن اشاره کرد، مربوط به چرم های سبک و سنگین است. چرم شترمرغ در دسته بندی انواع چرم های سبک قرار می گیرد. خرید اینترنتی چرم با توجه به فرصت ویژه سودآوری ملموسی را برای خریداران به نمایش در خواهد آورد.

دیدگاهتان را بنویسید