خانه / چرم / تولید چرم / تولید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی
چرم ساق پای شترمرغ
تولید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی

تولید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی

مراکز تولید چرم ساق پای شترمرغ کجاست؟‌ همیشه تولیدکنندگان چرم طبیعی ایرانی محلی برای کارخانه خود در نظر گرفتته اند که به عنوان مرکز دباغی ایران شناخته می شود و بسیاری از کشتارگاه ها پس از کشتار شترمرغ، پوست خام پرنده را برای ساخت چرم یا این کارخانجات می فرستند.

از قدیم کالاهایی که در کارخانه های مختلف به تولید می رسد کیفیت متفاوتی داشته و دارند و همین امر سبب می شود تا هر فردی زمانی قصد خرید پیدا از قبل چندین نمونه و کیفیت را تست نمایند و در نهایت تصمیم نهایی را بگیرد و سپس یک شرکت را برای خرید خود انتخاب نماید.

چرم ساق پای شترمرغ
تولید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی

کیفیت در محصولاتی که از نوع اصل و طبیعی بسیار بیشتر حائز اهمیت هست، زیرا نوع مصنوعی آنها همیشه وجود خواهد داشت، در مورد چرم ساق پای شترمرغ نیز تا حدودی اینگونه است، البته چرم مصنوعی ساق پای شترمرغ به سادگی قابل تولید نخواهد بود و تقریبا تاکنون کسی نتوانسته چرم ساق پای مصنوعی شترمرغ را تولید کند، اما انواع کیفیت برای این چرم طبیعی وجود دارد که باید همیشه هنگام سفارش و تحویل گرفتن تک تک را بررسی نمود، مگر اینکه نسبت به شرکت و کارخانه اعتماد کامل داشت و تولیدکننده نیز اعتبار و تجربه لازم را این صنعت داشته باشد.

چرم ساق پای شترمرغ

چرم ساق پای شترمرغ، به عنوان یک چرم کاملا خاص و منحصر به فرد هست و از این چرم فقط در ساخت و دوخت محصولات کاملا شیک و لوکس استفاده می کنند، بیشتر محصولات و حتی چرم ساق پا شترمرغ طبیعی مورد صادرات واقع می شود و کمتر از ۲۰ درصد در داخل ایران مورد استفاده قرار می گیرد، البته انواع باکیفیت این چرم، قیمت های نسبتا گرانی دارند و در ایران صرفه اقتصادی به جهت تولید محصولات این چرم طبیعی وجود ندارد به جزء تولیدکنند های قدیمی که به عنوان برند چرم در ایران و خاورمیانه شناخته می شوند.

چرم ساق پا شترمرغ
تولید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی
خوب است بدانید، ساختار بدنی شترمرغ در ناحیه پوست ساق پای آن ضخیم است و تقریبا پوست آن ساختاری از نوع استخوان این پرنده دارد، در واقع قسمت وسط چرم ساق پای شترمرغ، که مرکز و محل اصلی زیبایی این چرم است به این شکل می باشد.

زیبایی چرم ساق شترمرغ به حدی هست که بسیاری از تاجران و فعالان صنعت چرم در خارج از کشور بصورت عمده سفارش تولید می دهند و صرفه اقتصادی زیادی برای صادرات به دیگر کشور ها دارد زیرا در دسته چرم های گران قیمت قرار می گیرد و معمولا کارخانه دباغی چرم شترمرغ سعی می کند تا حجم تولیدی خود را همیشه افزایش دهد.

چرم شترمرغ ایرانی

موارد زیادی از کالا های ایرانی در جهان طرفدار دارد بخصوص نوع هایی که بصورت طبیعی و اصل قرار دارند و ایران جزء تولیدکنندگان اصلی آن بشمار می رود.

چرم طبیعی شترمرغ از آن دسته از کالاهایی هست که ایران به عنوان اصلی ترین تولیدکنندگان آن در منطقه خاورمیانه و آسیا تلقی می گردد و چرم شترمرغ ایرانی به حد قابل توجهی شناخته شده بوده و برخی از تاجران در حال معرفی بیشتر این محصول هستند زیرا قیمت مناسب تری از چرم شترمرغ آفریقایی دارد و یک تاجر در منطقه آسیا می تواند مسافت کمتری را برای خرید این چرم طبیعی طی نماید.

چرم شترمرغ ایرانی
تولید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی

چند وقتی است چرم شترمرغ ایرانی به حدی قابل توجه واقع شده است که اکثر کشور هایی که در قاره اروپا وجود دارند برای خرید و سفارش این محصول به این سفر می کنند و یا از کشور خودشان بصورت مستقیم سفارش خود ابلاغ و در کشور خود تحویل می گیرند، اینگونه بسیاری از هزینه هایشان کاسته می شود و قطعا صرفه اقتصادی خوبی خواهد داشت و قیمت تمام شده چرم شترمرغ ایرانی پایین خواهد بود.

تولید چرم شترمرغ

دباغی پوست شترمرغ و تولید چرم شترمرغ کار آسان و ساده ای برای کارخانه تخصصی این چرم است، زیرا تخصص این شرکت تنها بر روی چرم شترمرغ قرار دارد و نه انواع چرم ها، البته در بعضی از مواقع هست که مشتریان در کنار سفارش چرم شترمرغ، چرم های دیگر را نیز سفارش می دهند تا انواع چرمها را به جهت فروش در اختیار داشته باشند.

تولید چرم شترمرغ
تولید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی

در چند پارامتر در تولید چرم شترمرغ مهم هستند که کمتر تولیدکنندگانی از آن با خبر می باشد به همین خاطر است که تعداد اندک شماری از کارگاه دباغی پوست و کارخانه چرم طبیعی توان تولید چرم شترمرغ در اختیار دارند. یکی از اصلی ترین پارامتر ها درصد مواد مورد استفاده در دباغی پوست یا همان فرمول ترکیبت مواد اولیه است که معمولا بصورت شیمیایی بوده و با ذره ای جابجایی و تغییر مواد اولیه کیفیت چرم کراست شترمرغ تغییرات پیدا می کند و همچنین در ترکیب رنگ نیز اینگونه است.

فروش چرم ساق پا شترمرغ

همیشه کیفیت چرم ساق پای شترمرغ بیشتر مدنظر کارخانه قرار دارد چرا که شترمرغ در هنگام دعوا با دیگر پرنده ها از ساق پا خود استفاده می کند همچنین هنگام برخورد با اجسام مختلف معمولا ساق پای شترمرغ، اسیب پیدا می کند، بنابراین شرکت سعی می کند به حد قابل توجهی چرم پا شترمرغ مورد بررسی کیفی قرار دهد.

هر فردی که بتواند کیفیت چرم شترمرغ متوجه گردد در هنگام خرید ساده انتخاب خود را انجام می دهد و همچنین هنگام مراجعه به هر شرکت چرم شترمرغ می تواند تفاوت و صداقت هر یک را بفهد و از بین آنها بهترین تولیدکننده را انتخاب نماید و در زمینه خرید و سفارش با ان همکار نماید.

چرم ساق پای شترمرغ
تولید چرم ساق پای شترمرغ ایرانی
هنگام فروش چرم ساق شترمرغ، شرکت در تلاش هست تا انواع کیفیت چرم شترمرغ را به مشتریان معرفی و نشان دهد و سپس از بین انواع چرم ها نمونه های باکیفیت را شناسایی کنند و تجربه کسب نمایند.

راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید