خانه / چرم پوست شترمرغ / تجارت پوست و چرم شترمرغ
تجارت پوست و چرم شترمرغ
تجارت پوست و چرم شترمرغ

تجارت پوست و چرم شترمرغ

چرم شترمرغ در سراسر جهان بسیار پر طرفدار است. کشور های بسیاری چرم شترمرغ را در محصولات استفاده میکنند. تجارت پوست و چرم شترمرغ بازده سود بسیار زیادی دارد.

تجارت پوست و چرم شترمرغ

در مرحله اول پوست شترمرغ ارزش زیادی ندارد. ولی با انتقال این پوست به کارخانجات تولید چرم، آن را به یکی از ارزشمندترین کالا ها تبدیل میکند.

پوست تعدادی از حیوانات مورد توجه تولیدکنندگان چرم است.  به طور مثال چرم گاو، تمساح، گوسفند و شتر مرغ از محبوب ترین چرم ها به شمار می آید.

کشور های بسیاری از چرم طبیعی در محصولات خود استفاده میکنند. با توجه به استقبال مشتریان از محصولات چرم شترمرغ، تولید کنندگان خود  را موظف به تهیه محصولاتی با کیفیت تر می دانند.

چرم شترمرغ را میتوان به عنوان یکی از پرمصرفترین چرم ها در محصولات چرمی مختلف دانست. با توجه به سود بسیار زیاد در تجارت چرم شترمرغ کشور های فعال در صنعت تولید چرم نگاه ویژه ای بر صادرات این چرم و محصولات تولید شده از آن دارند.

تجارت پوست و چرم شترمرغ ایران

چرم شترمرغ دارای ویژگی های بسیار زیادی می باشد. چرم شترمرغ تولید شده در ایران بسیار مقاوم و مستحکم است و همچنین ظاهر خیره کننده و جذابی دارد.  انواع محصولات تولید شده از چرم شترمرغ ایران مورد توجه بسیاری قرار گرفته است.

به دلیل تقاضای بسیار زیاد از کشور های مختلف برای چرم شترمرغ ایران، تجارت پوست و چرم شترمرغ در ایران بسیار رونق گرفته است و قرارداد های بسیاری بین تجار کشور های مختلف با صادرکنندگان ایرانی امضا میشود.

صادرات پوست و چرم شترمرغ یک معامله پر سود بوده و باعث رونق اقتصادی در کشور شده است.

پوست و چرم شترمرغ

پوست خام و چرم شترمرغ هر کدام محصول جدا از هم محسوب شده و ارزش متفاوتی دارند و هر کدام بازار خاص خود دارند، بعنوان مثال بازار صادرات، چرم شترمرغ خام، کراس یا همان کراست را مورد استقبال قرار می دهد، اما بازار پوست خام شترمرغ در کارخانه چرم سازی و دباغی می باشد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که …

دیدگاهتان را بنویسید