خانه / چرم / بهترین کارخانه چرم سازی ورامین
کارخانه چرم سازی ورامین
بهترین کارخانه چرم سازی ورامین

بهترین کارخانه چرم سازی ورامین

بهترین کارخانه چرم سازی ورامین کجاست؟ بهترین کیفیت چرم در کدام شرکت و کارخانه های ایران به تولید می رسد و امکان صادرات دارد؟

کارخانه چرم سازی ورامین

مردم در نگاه اول شهرستان ورامین را با صیفی جات آن میشناسند و محصولاتی از جمله بادمجان، گوجه و خربزه این شهر به کشور های مختلفی صادر مشود. اما صنعت چرم سازی در این شهرستان بسیار قدرتمند ظاهر شده است.

طی چند سال گذشته صنعت چرم سازی ورامین بسیار گسترده شده و سرمایه گذاران متعددی را به سمت خود کشیده است.

چرمشهر ورامین قدرت خود را در تولید بهترین چرم ها نشان داده است و هر روز سعی می نمایند بر پیشرفت صنعت چرم افزدوه نمیاند.

شهرک صنعتی چرم شهر .ورامین چند دارای چندین کارخانه چرم سازی قوی است و یکی از آنها بعنوان بهترین کارخانه چرم سازی شناخته شده است.

صادرات چرم ورامین

این شهرستان موفق صنعت چرم سازی توانسته تولیدات خود را افزایش داده و کیفیت چرم های خود را به حد بالایی برساند. به طوریکه کشور های مختلف آسیای و اروپایی خواستار چرم منحصربفرد ورامین هستند.

چرم سازی ورامین از صادرکنندگان برتر کشور محسوب میشود و سالانه ۱۸ ملیون سالامبور را به کشور ایتالیا صادر میکند.

چرمشهر در تولید چرم چنان از خود پتانسیل نشان داده که شرکت های بزرگ و معتبر خارجی را برای سرمایه گذاری به سمت خود کشیده است.

کارخانه چرم سازی ورامین

اکثر افراد به جهت خرید چرم باکیفیت و اعتماد بیشتر نسبت تولید بهتر، بدنبال پیدا کردن بهترین کارخانه چرم سازی ایران هستند.

هر شهر در ایران دارای کارخانه های متعددی است و شهرک صنعتی های متفاوتی که تخصص و تجربه هر یک تعیین کننده قدرت تولید و کیفیت محصول نهایی شان است بعنوان مثل در صنعت چرم، کارخانه چرم سازی ورامین، تهران، مشهد، تبریز، اصفهان، چندین شهر دیگر وجود دارد که می توان برای فهمیدن میزان کیفیت به این شرکت ها مراجعه نمود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
آقای حسین قاجاریان
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
شماره موبایل: 09129489233
شماره ثابت: ...
فکس: ...
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد- تهران

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید