جمعه , آذر ۲۳ ۱۳۹۷
خانه / چرم / بهترین کارخانه های چرم سازی در تهران

بهترین کارخانه های چرم سازی در تهران

بهترین کارخانه های چرم سازی در تهران انواع چرم را تولید می کنند و به صورت مستقیم با قیمت بسیار مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند.

بهترین کارخانه های چرم سازی

کارخانه های چرم سازی مختلفی در سراسر ایران مشغول فعالیت می باشند که بهترین آن ها در تهران قرار دارند. این کارخانه ها چرم را به صورت مستقیم و با قیمت بسیار مناسبی در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند.

وجود کارخانه های مختلف در سراسر کشور موجب شده تا چرم با کیفیت های متفاوتی به بازار عرضه شود و همچنین در قیمت آن نیز تنوع بسیار بالایی وجود داشته باشد.

چرم هایی که در کارخانه های ایران تولید می شوند، به نسبت سایر کشورهای تولید کننده چرم از کیفیت بالاتری برخوردار هستند و همین امر موجب شده تا این محصول سهم قابل توجهی از صادرات را به خود اختصاص دهد.

تاریخچه چرم سازی در ایران

با توجه به متون و کتبی که از زمان های گذشته بر جای مانده است، می توان دریافت که تولید چرم در ایران به زمان های بسیار دوری باز می گردد که در نتیجه موجب شده تا ایران از زمان های دور تا به امروز یکی از بزرگترین و شناخته شده ترین قطب های تولید کننده این محصول به شمار آید.

اولین کارخانه تولید چرم در ایران در سال ۱۳۱۱ در شهر همدان به واسطه اردشیر یگانگی افتتاح گردید. پس از افتتاح اولین کارخانه چرم سازی در بازه زمانی ده سال تعداد کارخانه ها به بیست و دو کارخانه افزایش یافت.

اهمیت چرم سازی در ایران

به علت درآمد و سود مطلوبی که می توان از طریق چرم سازی به دست آورد، این صنعت دارای اهمیت بسیار بالایی بوده و هست. با گسرش این صنعت در نقاط مختلف کشور می توان علاوه بر اشتغال زایی و سود آوری موجب افزایش صادرات نیز گردد.

از دید صادرکنندگان چرم، صنعت چرم نیاز به توجه بیشتر دارد زیرا می توان با افزایش تولید چرم پوست طبیعی، صادرات چرم را بیشتر نمود.

بهترین کارخانه های چرم سازی در تهران هر روز سعی و تلاش خود افزایش می دهند تا مشتریان رضایت بیشتری داشته  باشند همچنین کیفیت چرم تولیدی را خود روز به روز بالاتر می برند.

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

چرم شترمرغ در ایران

اولین کارخانه رسمی چرم شترمرغ در ایران

اولین کارخانه رسمی چرم شترمرغ در ایران کارخود را با تهیه پوست شترمرغ و تبدیل …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام