خانه / فروش چرم / بازار فروش چرم فینیش و کراست شترمرغ
فروش چرم شترمرغ
بازار فروش چرم فینیش و کراست شترمرغ

بازار فروش چرم فینیش و کراست شترمرغ

بازار خرید و فروش چرم شترمرغ در ایران چگونه است و چه میزان به جهان صادرات می گردد؟ چرم صادراتی کراست یا فینیش چقدر تولید دارد؟

فروش چرم شترمرغ
بازار فروش چرم فینیش و کراست شترمرغ

چرم شترمرغ امروزه در جهان ارزش قیمتی بالایی پیدا کرده است و خواهان زیادی دارد، چرا که کشور های بسیار کمی هستند که بتواند آن را تولید نماید و این فقط به خاطر نبود مزارع پرورش شترمرغ می باشد البته در کل کمبود چرم شترمرغ نسبت به سایر چرم ها در جهان کمتر می باشد

در حال حاضر کشور ایران توانسته جایگاه خوبی در صنعت چرم بخصوص چرم شترمرغ داشته باشد و دلیل آن مزارع پرورش متعددی داخل ایران است و هم اکنون در حال فعالیت می باشند، همچنین تعدادی کارخانه چرم هم بصورت تخصصی فقط بر روی دباغی پوست خام کار می کنند، دباغی پوست خام شترمرغ نسبت به سایر چرم ها تفاوت هایی دارد و اصول ویژه ای دارد و این به خاطر اصول خاصی است که برای چرم شترمرغ در نظر گرفته شده است.

بازار فروش چرم شترمرغ ایران

فروش چرم شترمرغ
بازار فروش چرم فینیش و کراست شترمرغ

چرم شترمرغ در کشور های مختلف بصورت معمول بازار خاصی برای فروش ندارد اما خواستاران و طرفداران خاص خود را دارند و کسانی که بصورت حرفه ای تولید محصولات چرمی را انجام می دهند، میدانند چرم شترمرغ باکیفیت کجا تولید می نمایند، اصلی ترین بازار چرم در ایران کارخانه ها هستند اما یک مشکل وجود دارد که باید دانست کدام شرکت چرم مرغوب و باکیفیت تولید می نماید.

رایج ترین و بهترین راه برای فهمیدن کیفیت مرغوب، درخواست نمونه و سمپل می باشد، اینگونه می توان نسبت به کیفیت شرکت و بازار ایران مطمئن گشت بخصوص در صادرات چرم شترمرغ که بسیار مهم است. بازار فروش اکثرا سعی می کنند مشتریان خود را نسبت به کیفیت راغب گردانند تا مشتریان به راحتی خرید خود را انجام دهند، البته باید این موضوع را در نظر گرفت که شرکت های برند قدرت بیشتری در فروش دارند.

فروش چرم کراست و فینیش شترمرغ

فروش چرم شترمرغ
بازار فروش چرم فینیش و کراست شترمرغ

اکثر شرکت ها پوست خام شترمرغ را فقط تا مرحله کراست آماده می کنند و تعداد اندکی معمولا چرم فینیش آماده می نمایند و آن هم برای نمونه و نشان دادن کیفیت محصول و رنگ هست چون در تصمیم گیری مشتری اثر پذیر است،

چرم کراست شترمرغ بطور معمول قیمت پایین تری دارد و این فقط به خاطر کامل نبودن چرم هست، البته فقط رنگرزی آن مانده است و هزینه رنگرزی بر روی قیمت چرم فینیش اعمال می شود، تفاوت قیمت کراست با فینیش زیاد نیست، به همین خاطر اکثرا چرم فینیش را به جهت خرید انتخاب می نمایند البته بستگی به کیفیت رنگ هم دارد اگر رنگ کیفیت مناسبی نداشته باشد، قطعا خریداران ترجیح نمی دهند چرم فینیش را انتخاب نمایند و کراست را انتخاب می کنند.

بسته بندی مناسب چرم کراست یا فینیش پس از فروش آن بسیار مهم است اگر بسته بندی مناسبی برای انجام نشود، قطعا هنگام جابجایی و حمل و نقل مشکل هایی ایجاد می کند که در نهایت منجر به آسیب رسیدن به چرم شترمرغ یا دیگر چرمها مانند گوسفندی، گاوی، بزی می گردد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین چرم گاو

مرکز فروش بهترین چرم گاو مرغوب

چرم گاو یکی از بهترین چرم ها محسوب میشود که بیشتر از چرم های  دیگر …

دیدگاهتان را بنویسید