خانه / چرم / افزایش قیمت لباس و پالتو چرم شترمرغ
لباس پالتو چرم
افزایش قیمت لباس و پالتو چرم شترمرغ

افزایش قیمت لباس و پالتو چرم شترمرغ

اگر بر روی قیمت قیمت لباس و پالتو چرم شترمرغ دقت شود، خواهیم دید در سال های اخیر افزایش محسوسی داشته است. دلیل این موضوع چیست؟

لباس پالتو چرم
افزایش قیمت لباس و پالتو چرم شترمرغ

تولید لباس و پالتو یکی از مهمترین اهداف تولید چرم شترمرغ است. زیرا این کاربرد این چرم در البسه می تواند زیبایی زیادی به آنها داده و سبب شود از سوی مصرف کننده های زیادی مورد توجه قرار گیرد.

چرم شترمرغ به دلیل داشتن لطافت، زیبایی، انعطاف و رنگ بندی های زیبا و متنوع توانسته از جمله بهترین ها بشمار آمده و در تولید البسه مختلف بکار گرفته شود. اغلب تولیدی هایی که از چرم شترمرغ برای تولید پالتو و لباس استفاده می کنند، بسیار معروف بوده و محصول آنها در سراسر دنیا به فروش می رسد.

قیمت لباس پالتو چرم شترمرغ

لباس پالتو چرم
افزایش قیمت لباس و پالتو چرم شترمرغ

با توجه به این که قیمت فروش لباس و پالتو چرم شترمرغ به عوامل مختلفی بستگی دارد، طبیعتا تولید کنندگان آنها را در نظر گرفته و سپس با توجه به نوسانات بازار آنها را تعیین قیمت می کنند.

یکی از مهمترین عواملی که می تواند قیمت تولیدات چرم شترمرغ را افزایش دهد، قیمت چرم خام آن است. چرا که متریال اصلی در تولید بوده و هر گاه دچار تغییرات شود، طبیعتا بر روی محصولات تولید شده از آن نیز موثر خواهد بود.

لباس پالتو چرم شترمرغ

لباس پالتو چرم
افزایش قیمت لباس و پالتو چرم شترمرغ

در چند سال گذشته شاهد افزایش قیمت تولیدات چرم شترمرغ مانند لباس و پالتو در بسیاری از کشورها هستیم. زیرا قیمت چرم در این کشورها سیر صعودی داشته و سبب شده قیمت روز محصولات مختلف نیز افزایش یابد.

اغلب تولیدی ها چاره کار را در این دیده اند که چرم شترمرغ را از کشورهایی خریداری کنند که آن را با قیمت مناسب به بازار عرضه داشته و می توانند همکاری خوبی با آنها داشته باشند.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

صادرات پوست شترمرغ | بازار صادرات چرم پوست شترمرغ ایران

شترمرغ از حیواناتی است که استفاده های زیادی از او چه به عنوان خورکی و چه به عنوان صنعتی میشود،برای مثال استفاده از گوشت او برای مصارف خانگی یا مصارف رستوران،است

دیدگاهتان را بنویسید