خانه / چرم / اطلاعاتی در مورد چرم خام
اطلاعاتی در مورد چرم
اطلاعاتی در مورد چرم خام

اطلاعاتی در مورد چرم خام

اطلاعاتی در مورد چرم خام می تواند به انتخاب آن برای نوع کاربرد و نیز بهتر استفاده کردن از آن بدست بدهد تا بتوان بهترین انتخاب را انجام داد.

اطلاعاتی در مورد چرم
اطلاعاتی در مورد چرم خام

برای مرور اطلاعاتی در مورد چرم خام می توان به موارد استفاده و چونگی تولید آن اشاره نمود. چرم خام در کشور ایران همه ساله با رشد چشم گیری در تولید و عرضه رو به رو است و این به دلیل رشد همه روزه تقاضا برای این محصول ملی و تولید داخلی است.

کیفیت برتر چرم ایرانی سبب ورود آن به بازار های خارجی و سرمایه گذاری صاحبان سرمایه بر روی برای صادرات باعث گردیده است.

اطلاعاتی در مورد چرم

اطلاعاتی در مورد چرم
اطلاعاتی در مورد چرم خام

چگونگی تولید چرم خام امروزه برکسی پوشیده نیست. چرم خام با انجام عمل دباغی بر روی پوست حیواناتی از جمله گوسفند، بز، گاو و شتر بدست می آید که امروزه پوست شترمرغ نیز به آنها افزوده شده است. التبه این شیوه تولید چرم خام طبیعی است.

چرم خام مصنوعی نیز نوعی از چرم است که با روش های دیگری بدست می آید. کیفیت چرم مصنوعی هیچگاه به چرم خام طبیعی نمی رسد و این خود باعث می گردد که چرم خام طبیعی دارای خواهان بیشتری باشد و فروش بیشتری را نسبت به چرم خام مصنوعی داشته باشد.

موارد استفاده از چرم خام

اطلاعاتی در مورد چرم
اطلاعاتی در مورد چرم خام

موارد استفاده از چرم خام بسیار زیاد است و گستردگی این دامنه مصرفی باعث گردیده است تا تولید کنندگان آن را بیش از پیش برای تولید این محصول ترغیب نماید. چرم خام برای صنایع اتومبیل سازی، تولید کفش و لباس و کیف، صنایع مبلمان سازی و غیره کاربرد های وسیعی دارا می باشد.

تولید لباس به طور گسترده ای متقاضی چرم خام است و این باعث شده است که تقاضای صنعت نساجی برای تولید بیشتر چرم خام بسیار زیاد گردد.


راه های ارتباطی با مدیر فروش:
جهت خرید چرم شترمرغ میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سعید رحیمی (مدیر فروش چرم شترمرغ )
شماره موبایل: 09129489233
فکس: 0218974847
سامانه پیام کوتاه: 30004554554415
تلگرام: arjleather@
اینستاگرام: arjcharm
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com
آدرس: مشهد - تهران: فرجام

مطلب پیشنهادی

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران

بهترین کارخانه و شرکت چرم شترمرغ ایران با داشتن دانش و علم تولید این چرم طبیعی، توانسته برترین در کشور شناخته شود و هر روز نسبت به ارتقاء کیفیت سعی و تلاش نماید. به خوبی می دانیم که هر کارخانه ای بهترین تولیدات چرم طبیعی و حتی محصولات را در کشور خود داشته باشد، بدون شک بعنوان برترین شرکت شناخته خواهد شد و همچنین ممکن است در قاره ای قرار دارد بهترین شناخته گردد. بهترین کارخانه تولید چرم شترمرغ در ایران زیر نظر شرکت چرم ایران فعالیت می کند که با استفاده از پوست انواع حیوانات چرم های مرغوب تولید و در بازار عرضه می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید