دوشنبه , مهر ۲ ۱۳۹۷
خانه / قیمت چرم / قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

قیمت پوست و چرم شترمرغ یکی از مهم ترین ملاک های خرید افراد است، که معمولا براساس میزان فوت یا پا هر جلد چرم در نظر گرفته می شود.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

هر چرم شترمرغ مساحت و فوت آن معمولا با دیگری فرق دارد و بیشتر خریداران علاقمند هستند چرم هایی با اندازه بزرگتر را خرید نمایند چرا که محصولات بیشتر می توانند تولید کنند همچنین میزان فولیکول های موجود در چرم بیشتر است، بطور معمول چرم های بزرگ برای مبل،‌پالتو، لباس های چرمی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ بستگی به نوع چرم و کیفیت دارد که در شترمرغ هر فوت ۳۰٫۵ سانتی متر در ۳۰٫۵ سانتی می باشد، هر جلد چرم شترمرغ با دستگاه های مخصوص اندازه گیری شده و سپس به بازار داخلی و خارجی عرضه می گردد.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ

قیمت روز چرم شترمرغ در بازار داخلی بر اساس، قیمت پوست خام مورد محاسبه می گردد و در بازار خارجی با احتساب هزینه های صادراتی و گمرگی حساب می شود البته چرم هایی که مخصوص صادرات مورد انتخاب واقع شده از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است که سبب می شود مشتریان نسبت به چرم شترمرغ رضایت کافی را داشته باشند.

قیمت هر فوت چرم شترمرغ
قیمت روز هر فوت چرم پوست شترمرغ

زمانی که پوست خام شترمرغ تبدیل به چرم می گردد سپس اندازه گیری و نسبت به کیفت صادراتی یا داخلی ایران قیمت گذاری می شود، در ضمن بیشتر مصرف کنندگان ایرانی چرم شترمرغ گرید ۴ و ۵ خریداری می کنند، چون قیمت بسیار پایینی دارد و براحتی در هر رنگی قابل خرید هست همچنین صرفه اقتصادی بیشتری برای تولیدکنندگان دارد.

قیمت روز چرم پوست شترمرغ

همه ی ما میدانیم اگر پوست خام در صنعت چرم نباشد نمی توان چرم تولید نمود و این صنعت با مشکل مواجه خواهد شد پس در نتیجه پوست خام حیواناتی مانند شترمرغ گوسفند یا گاو ارزش بالایی در این صنعت داشته و خواهد داشت.

پوست خام شترمرغ قیمت های مختلفی در بازار دارد که تقریبا براساس کیفیت مشخص می شود، البته فولیکول های چرم شترمرغ بر قیمت پوست تا حدودی نیز اثر پذیر است، قیمت پوست بصورت روز می باشد و ممکن است هر چند وقت یک بازار قیمت پوست تغییر نمایند البته باید به یاد داشت، که یکی از عوامل مهم و تاثیر گذار بر قیمت تمام شده چرم پوست شترمرغ، قیمت پوست است که باید بطور حتم با نرخ های بسیار مناسب خریداری نمود تا بتوان صرفه اقتصادی بسیار خوبی داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین قاجاریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 989152404233+
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

مرکز صادرات چرم شترمرغ

مرکز صادرات چرم شترمرغ طبیعی ایران

مرکز صادرات چرم شترمرغ چگونه قابل پیدا است؟ بهترین مراکز عرضه و فروش چرم طبیعی …

کانال تلگرام