دوشنبه , مهر ۲ ۱۳۹۷
خانه / قیمت چرم / قیمت روز هر فوت چرم خام ایران

قیمت روز هر فوت چرم خام ایران

قیمت روز هر فوت چرم خام ایران تاثیر زیادی بر اقتصاد کشور می گذارد زیرا در میزان صادرات اثر مستقیم می گذارد و بنابراین اگر نرخ چرم های طبیعی کمی افزایش یا کاهش یابد بی شک در سفارش تاجران و تولیدکنندگان محصولات چرمی تغییراتی ایجاد می گردد.

قیمت روز هر فوت چرم

چرم خام دارای گونه های مختلفی می باشد که از جمله آن ها می توان به چرم بز، گاو، شترمرغ و گوسفند اشاره نمود.

واحد ندازه گیری چرم فوت است که برابر با ۳۰٫۴۸ سانتی متر می باشد که به منظور خرید و استفاده از چرم بایستی به این نکته دقت داشت.

چرم خام ایران به سبب کیفیت و کمیتی که از آن برخوردار می باشد، از پرفروش ترین محصولات صادراتی است که به کشور های مختلف عرضه آن صورت می پذیرد.

به علت آنکه چرم خام در ایران بسیار تولید می شود، قیمت روز آن بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

کاربرد چرم خام ایران

چرم خامی که در ایران تولید می شود که علت کیفیت بسیار بالایی که از آن برخوردار می باشد، در مصارف متعددی مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصول را می توان در هر رنگ و طرحی که به آن نیاز است، خریداری کرد و محصولات بسیار زیبایی را تولید کرد. اشاره به این نکته دارای اهمیت بالایی است که چرم خام طبیعی به نسبت چرم مصنوعی دارای مقاومت و طول عمر بسیار بالاتری می باشد.

مشخصات چرم خام

چرم خام طبیعی دارای مشخصات و ویژگی های است که با توجه به آن ها می توان چرم بسیار مرغوبی را خریداری کرد.

اگر بر روی سطح چرم خام دست بکشید، متوجه خواهید که سطح آن بسیار ناهموار است، این یکی از بارزترین ویژگی های چرم طبیعی محسوب می شود. همچنین می توان اشاره نمود که چرم طبیعی از بوی خاصی نیز برخوردار می باشد.

قیمت روز هر فوت چرم خام

همانگونه که گفته شد قیمت روز هر فوت چرم خام و طبیعی تاثرات بسزایی در اقتصاد کشوری ایران می گذارد، یکی از ملاک های اصلی قیمت گذاری هر فوت چرم طبیعي شامل کیفیت، نوع چرم طبیعی، مشخصات و قیمت جهانی است.

یک شرکت تولیدکننده چرم طبیعی باید بتواند بگونه ای در قیمت گذاری عمل نماید که مشتری تا حد امکان رضایت لازم را دشته باشد همچنین تار حد بسیار بالایی قدرت خود در چرم سازی و تامین نشان دهد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
حسین قاجاریان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 989152404233+
پست الکترونیکی: arjleather@gmail.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

قیمت روز انواع چرم

قیمت روز انواع چرم در بازار اروپا

با توجه به قیمت روز انواع چرم در بازار می توان به سادگی درک نمود …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام